Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Rocky 4

1
  • #1
    3 1

    postova:5
    gadget @ 22.11.2012. 14:25

    "a Rocky srčanu, humanu Ameriku koja se nikada ne predaje", ???

    probajte to objasniti japancima, vjetnamcima, iračanima, libijcima......

  • #2
    4 2

    postova:416
    taurus @ 12.2.2013. 23:23

    Film koji se na svojevrstan način bavio tematikom hladnog rata,simbolično kroz duel dvojice boksera.Muzička podloga ponovno sjajna,montaže treninga također a Stallone i Lundgren (koji je ovom ulogom lansirao karijeru) fizički u nikad boljoj formi.Zabavan film osim za one koji nisu ljubitelji Rocky serijala.

  • #3
    7 5

    postova:2916
    gorlock @ 13.2.2013. 17:09

    Rocky i Rocky 2 su mi odlični, treći mi je onako ajde dobro, kao da je Balboa odradio još jedan meč - takav mi je 3. dio.

    Ali Rocky 4 mi je predobar, baš kao i prvi dio. @taurus je dobro opisao simboličnost filma.

    Stallone i Lundgren u inzvanrednoj fizičkoj spremi.

    Kad malo bolje razmislim možda mi je Rocky 4 i najbolji u čitavom serijalu.

  • #4
    4 7

    postova:8
    pickodetreba @ 30.10.2013. 17:32

    gorlock ti si lud, Rocky 1 je jedan od najboljih filmova uopce, dvojka je jos pristojna ali ocigledno ni do koljena prvom, trojka je vec cisto izvlacenje novaca na imenu rocky, a cetvorka je cisti trash. Fanovima je zabavan koliko je blesav ali ne moze se mjeriti sa remek djelom Rocky 1.

    Inace po kvaliteti je najlosiji nastavak Rocky-a.

  • #5
    6 1

    postova:507
    pandaboy @ 30.10.2013. 18:06

    Mislim da je Rocky V ipak najlošiji...čak ima antagonista koji se zove Tommy Gunn, to govori za sebe :P Nije uopće sporedno da je prvi Rocky fenomenalan film, no mislim da je razumljivo zašto ljudi vole 4. dio. Ok, trashy je, ali zabavan! Ukusi se razlikuju, a ako gorlock kaže da je to njemu najdraži nastavak, pa ok, valjda čovjek ima pravo na svoje mišljenje i može reći koji je njemu osobno najdraži dio.

  • #6
    7 1

    postova:203
    franorobert @ 30.10.2013. 20:08

    uglavnom je dobar za ubiti srijedu večer :D

  • #7
    4 5

    postova:2916
    gorlock @ 30.10.2013. 20:58

    @pickodetreba,

    kako možeš reći da sam lud, kad nisi obavio pregled da bi mogao utvrditi dijagnozu?

    Što se pak tiče kompletnog Rocky serijala - dobri su mi svi od prvog do zadnjeg, pa čak i peti dio na sebi svojstven način, no o tome ću napisati nešto na toj temi direktno.

    Dakle ponovo ću napisati ono što neki očito nisu shvatili - citiram samog sebe:

    Rocky i Rocky 2 su mi odlični, treći mi je onako ajde dobro, kao da je Balboa odradio još jedan meč - takav mi je 3. dio.

    Ali Rocky 4 mi je predobar, baš kao i prvi dio.

    Dakle za Rocky 4 sam napisao da mi je predobar - baš kao i prvi dio, dok sam za prvi napisao da je odličan.

    Što je pjesnik htio reći ?

    Možda sam ipak lud ?  

    Barem mi nijedan Rocky nije "gayast"  

    Joj dobro je baš sam se dobro ismijao, moram se skulirati,

    ili sam stvarno lud ??? 

  • #8
    8 0

    postova:256
    karter @ 30.10.2013. 23:05

    Evo suznih očiju sam dočekao kraj filma, ne zato jer je riječ o potresnom, emocionalnom filmu već zato što je ovo komedija bez premca koju iako sam gledao nekoliko puta svaki put me iznova obraduje i do suza nasmije. Zaboravite bilo kakav razum, logiku, pravila i iuživajte u rockyu, najvećem američkom junaku i boksaču u povijesti (iako je Talijan). Borba protiv švedskog Rusa Lundgrena je antologijska, u sovjetskom savezu u napetim odnosima hladnog rata on iako je svaku rundu trebao dočekati ili na patologiji ili spojen na aparate uništi sovjetski simbol Lundgrena dok cijela dvorana antiameričkih nastrojenih Rusa i državnih dužnosnika viče rocky ili USA kako bi nagradila tog pravog man of steela, a ne onog nasteroidiranog CAvilla već čovjeka koji je svoju spremu i mišiće izbrusio na obroncima sibira i kamčatke u pravim neljudskim uvjetima. Ne treba ni zaboraviti njegovu sposobnost mirotvorrca koji nakon što je primio batina koji bi i t-rexa otpratila u mrtvačnicu on izrazito elokventno održi antiratni govor i uvjeri gorbaćova kako su oni u biti prijatelji te gotovo sam smiri tenzije hladnog rata, jedan jedini Rocky. Međutim nije to sve sljedi obračun i životna škola tommy gunu u petici.

  • #9
    1 2

    postova:130
    krushka @ 31.10.2013. 12:28

    U ruskom ne postoji  "ć".

  • #10
    3 4

    postova:204
    iwax @ 31.10.2013. 16:56

    Zadnji u serijalu koji je dobar

  • #11
    3 2

    postova:8
    pickodetreba @ 10.6.2014. 23:06

    @gorlock lud si jerbo usporedjujes rocky 4 sa prvim dijelom. Kao da uspoređujes Alien sa AvP 2, jedan je remek djelo drugi je sprdnja.

  • #12
    0 3

    postova:601
    robertini @ 17.5.2017. 21:44

    Rocky je jebao mamicu Lungrenu Plazi jezik

    R.I.P. Apollo niggerčino

  • #13
    1 0

    postova:542
    leon123 @ 5.7.2018. 12:27
    Po meni vrlo trashy film,ali ga volim.Opet ima snaznu poruku i emocionalnu.Apollo crkne-steta,a Lundgern u scenariju ima 5 recenica. 7.8/10
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala