Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Jackie Brown

1
  • #1
    5 2

    postova:20
    omniscient @ 23.7.2012. 14:33

    možda najbolji tarantinov film iako šira javnost nije sa njim toliko upoznata. nije klasični tarantino s krvavim scenama i masovnim ubojstvima (svega 3) te soundtrack koji nije toliko naglašen kao u ostalim njegovim filmovima ( iako ima dva upečatljiva scora - Across 110th Street, Didn't I Blow Your Mind This Time). ono što čini dobrim ovaj film je odlična radnja s inteligentnim zapletom, vrhunska gluma s vrhunskim glumcima te tarantinovski dijalozi (iako ništa nemože nadmašit scenu iz rd u kojoj pričaju o napojnicama). pam grier kojoj je ovo bio comeback je toliko dobra da je šteta što ju nemamo priliku više za gledat, samuel l.jackson je ovom ulogom možda čak i nadmašio onu iz pulp fictiona te r. de niro  kao glupavi louis gara, njemu netipičnoj ulozi ali je toliko skinio lik da je to čudo, i još plejada likova od r. forstera do c. tuckera koji su odlično odradili svoje. 

    tarantino je ovim filmom pokazao i dokazao zašto je jedan od najboljih redatelja nove generacije. svakako pogledat.

    i ispravka teksta - nije Guillermo Novarro već Guillermo Navarro te nisu blaxploatation nego blaxploitation filmovi. pored toga, jedan od boljih tekstova i opisa filma na forumu.

  • #2
    0 1

    postova:27
    don berna @ 27.10.2019. 22:30

    remek djelo u sjeni a sve je tu i De Niro

  • #3
    0 0

    postova:208
    jeremiah @ 27.10.2019. 22:34
    Meni osobno uz Pse ponajbolji Kventinov film.Svi protagonisti odmjereni i odlični.
  • #4
    1 0

    postova:56
    amon321 @ 23.4.2022. 18:58

    odličan 7.9 najmanje

  • #5
    1 0

    postova:95
    noclass @ 23.4.2022. 20:45
    Po meni jedan netipičan Tarantinov film koji treba obavezno pogledati, ako ni zbog čega drugoga onda zbog Jacksonovog ponitejla.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala