Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Alien 3

1
  • #1
    2 0

    postova:2527
    bearfoot @ 11.5.2012. 21:45
    naravno da treći dio nije mogao nastaviti istim tempom, bilo bi to perviše za očekivati, ali takav pad u svakom pogledu ipak nisam očekivao...ipak se toga trebao uhvatiti iskusan redatelj, ovako je opčinjen kvalitetom i uspjehom prva dva filma skrenuo u potpuno krivom smjeru i napunio film filozofiranjem uz loše specijalne efekte... potpuno neprimjerenom atmosferom i scenografijom  film gubi "prostornost" svemira i grandioznost koja je priču obogatila...priča je tako izgubila uzlet i polet a film je samo učvrstio zvjezdani status svojih prethodnika....
  • #2
    1 0

    postova:311
    auran @ 24.9.2013. 16:21

         Slažem se Bearfoot. Meni osobno je ovaj treći film iz serijala o Alienu najslabiji, iako ima svojih trenutaka.

         

         Dovoljno govori podatak da se redatelj David Fincher odrekao filma i odbio da se na odjavnu špicu stavi njegovo ime zbog uplitanja studija tijekom i nakon snimanja, kraćenja, izmjenjivanja radnje i preinačavanje snimljenog materijala. Zaista šteta jer su prva dva bila odlična ostvarenja. 

  • #3
    0 0

    postova:27
    don berna @ 28.2.2020. 20:36

    dobar sci- fi film bez obzira na prva dva

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala