Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Pizzeria Kamikaze

1
  • #1
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 27.2.2012. 14:30

    Kad sam vidio ovaj film na programu i pročitao da je ''Američki film hrvatskog redatelja, Gorana Dukića...'', rekoh moram to pogledati.

    Film započinje samoubojstvom glavnog lika, te odmah samim time zaokuplja pažnju i nagovještava čudan/bizaran film. Dalje film prati Ziu u paralelnom svijetu samoubojica, te je zapravo u taj ''čudan'' svijet upakirana klasična ljubavna priča, što me pomalo i razočaralo jer je početak puno obećavao.

    Dukić je solidno izrežirao film, mada bi moglo i bolje. Scenarij ima dobru ideju, međutim kao što sam već napisao pretvara se u predvidljivu ljubavnu priču. (SPOILER: a i funkcija one crne rupe je skroz prozirna).

    Gluma je osrednja i rekao bih da su se svi ''utopili'' u to sivilo, nitko se ne ističe, ni pozitivno, ni negativno. Još bih istaknuo glazbu/soundtrack koja je pozitivna točka filma.

    Dobar film za jednom pogledati, ali neće se svidjeti svima...

    6/10

  • #2
    1 0

    postova:9
    bosanatravi @ 9.12.2012. 17:26

    genijalan soundtrack, i niođeveze momenat di je Tom Waits na cesti, dobra baza sa Nanook, jedan drukčiji ali kul verimeni film 

  • #3
    0 0

    postova:48
    chevalier @ 26.9.2017. 19:47

    Jedini hr režiser koji je napravio nešto u sad-u, vrlo dobar i pametan film, TW unutra...

    Što reći, obavezno pogledati.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala