Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Bolji svijet

1
  • #1
    3 0

    postova:560
    crnisokol @ 29.12.2011. 16:28

    Vrlo dobra drama...preporučam za pogledati

    neka netko uredi malo podatke o filmu i prijevod (slovenski???)

  • #2
    0 0

    postova:129
    nena kereš @ 11.8.2014. 22:54

    Predobro, iako je repriza bez problema sam ponovo odgledala.

  • #3
    0 0

    postova:26
    ivoslav @ 11.8.2014. 23:25

    Dvije scene dosta neuvjerljive, ali u globalu jako dobar film s jasnom porukom

  • #4
    0 0

    postova:19
    pcelicamaja @ 10.2.2015. 0:09

    Odličan film, preporučujem svakako. Nakon kraja ostaje još duboko u mislima

  • #5
    0 0

    postova:392
    samuraj @ 19.12.2015. 0:15

    Iznenađujuće odličana drama i mislim jedini Danski film koji pamtim da sam gledao. Prilično depresivna priča koja se realistično bavi životnim problemima, ljutskim postupcima i njihovim posljedicama. Dokaz da i u zemljama s manje poznatom kinematografiom ima itekako dobrih filmova.

  • #6
    2 0

    postova:237
    pisatel @ 19.12.2015. 15:36

    Jako zanimljiv film koji istodobno načinje teme odgoja i odnosa prema djeci, djece međusobno, sukoba među ljudima i muško-ženskim odnosima.

    On to sve navedeno spaja učinkovito u jednu interakciju likova i prikazuje tako recimo i što pokvareni odnosi roditelja čine na planu djece ili kad se djeca zanemare u smislu odgoja.

    Gluma je dosta dobra, a sve upućuje na to da je nešto trulo u državi Danskoj :D

    *(spoiler alert)

    Osobito me okupirao Anton kao čovjek koji izgleda kao prototip nevjerojatnog nadmuškarca pa opet upravo on je povrijedio nekad u prošlosti svoju ženu tako da ni on nije savršen, tu je i njegov sin koji je u samoći presretan čisto da ima nekoga uza sebe dok mu se roditelji rastavljaju, a uz to maltretiraju ga u školi i pristao bi na sve samo da zadrži novog prijatelja.

    *

    Sve u svemu film s kojim se puno ljudi na bar nekoj razini može poistovjetiti, iako naravno u nekim detaljima ima pretjerivanja vrlo dobro je to sažeto u jednu snažnu priču.

    Što se tiče manje poznatih kinematografija to je samo stvar što su manje poznate, umjesto hiperprodukcije veća je vjerojatnost da će zemlje manje poznate po kinematografiji više uložiti u kvlaitetu nego je to slučaj tamo gdje se filmovi izbacuju na traci...

    Na žalost trebati će pričekati tko zna koliko da se i kod nas počnu snimati ovakvi filmovi...

  • #7
    0 0

    postova:104
    filmofil2004 @ 17.1.2016. 21:23
    "Intrigantna psiholaška egzistencijska drama..." Slažem se itekako poučan film!!!
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala