Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Hitler: Konačni pad

1 2 3
  • #1
    6 1

    postova:2916
    gorlock @ 28.11.2011. 23:05

    Film koji je uznemirio mnoge duhove prošlosti i sadašnjosti.

    Oldičan u svakom pogledu. 

  • #2
    3 1

    postova:27
    djule @ 6.1.2012. 8:33

    odličan film,al titlovi na cinestarTVu kriminalni.

    kao da je prevodilo dijete od 10 godina.... 

  • #3
    6 1

    postova:64
    gajski @ 6.1.2012. 17:08

    Mene je najviše fascinirala i imresionirala nevjerojatna dočaranost Adolfa u izvedbi Brune Ganza.

    Kad sam prvi puta gledao ovaj film imao sam dojam da je  Adolf glumio sam sebe. Smile.

    To se zove "izravni pogodak u sridu". 

  • #4
    3 4

    postova:377
    gestapo @ 6.1.2012. 19:01
    film kao film je super ,ali mi se nesvida zato sto je prikazani kao neka dobra osoba  a ne kao neko ko je pobio miljune ljudi(bar sam ja imal takvi filng)!
  • #5
    4 1

    postova:64
    gajski @ 6.1.2012. 22:56
    film kao film je super ,ali mi se nesvida zato sto je prikazani kao neka dobra osoba  a ne kao neko ko je pobio miljune ljudi(bar sam ja imal takvi filng)!
    gestapo

    Ne bi se suglasio s tobom.

    Moje je osobno mišljenje da su scenarist i redatelj prikazali Adolfove posljednje dane na izuzetno besprijekoran i ubjedljiv način bez ikakve želje da budu sudije i uz fantastičan vizualan efekt glavnog glumca Brune napravili sjajan uradak.

    Riječ je o prije sveg povijesnom uratku koji je ograničen na vrlo kratko vrijeme(posljednji Adolfovi dani) i scenarist se trudio da dočara očajnog čovjeka, dezorijentiranog, izgubljenog u prostoru.................., a uz sve to i šizofrenija i u konačnici posljednji čin samoubojstvo.

    Otud Mi gledatelji u ovom povijesnom uratku ograničenom na razdoblje oko svibnja 1945(osim kratke scene s početka filma kad Adolf angažira novu tajnicu gdje je obuhvaćeno razdoblje 1942) i ne možemo vidjeti Adolfa kao oholog, svirepog, bjesnog čovjeka kako smo to mogli vidjeti pretežito kroz dokumentarne uratke na national geographic, History channel......  koji su u brojnim uratcima s temom Hitlerovo vođstvo tijekom 30-ih i 40-ih uz autentične snimke omogućili gledateljstvu da vide Adolfa u pravom obličju (slavnim danima marširanja, brojnih pobjeda, orgijanja .....) na način kako ga doživljava @gestapo. 

  • #6
    4 1

    postova:2916
    gorlock @ 7.1.2012. 11:16
    film kao film je super ,ali mi se nesvida zato sto je prikazani kao neka dobra osoba  a ne kao neko ko je pobio miljune ljudi(bar sam ja imal takvi filng)!
    gestapo

    Čovjek je bio biznismen, znao je kako zemlju izvući iz recesije Laughing

    Metode su mu bile malo neuobičajene, ali kasnije su ih primjenjivali i drugi veliki vođe, a neki čak i danas to čine! 

  • #7
    5 3

    postova:405
    karakteran @ 3.6.2012. 11:20

    moj # 2 na listi najboljih ratnih filmova. sjajan prikaz posljednjih dana trećeg raicha. više dokumentarac, vrhunski uradak. lektira!

    a spielberga u prvu klupu!

  • #8
    2 2

    postova:167
    apex @ 3.6.2012. 16:39
    kaj ti imaš protiv spieldberga? Spašavanje vojnika Ryana je najbolji ratni film ikad snimljen..nakon toga dolaze Schindlerova lista i najbolja ratna serija ikad snimljena združena braća..tak da fkt nemaš apsolutno nikakav argument protiv spieldbergovih ratnih filmova jer su vrh filmske umjetnosti..a kaj se tiče ovog filma moram priznat da sam bio oduševljen kad sam ga gledo..svakako preporučam svima
  • #9
    1 0

    postova:560
    crnisokol @ 3.6.2012. 16:53

    i najbolja ratna serija ikad snimljena združena braća


    Spielberg je tu imao samo ulogu producenta, tako da ne možeš reći da je on snimio Band of Brothers

  • #10
    1 8

    postova:405
    karakteran @ 3.6.2012. 16:54

    @apex

    ko o čemu kurva o poštenju ti o umjetnosti. idi gledaj kičeraj LOTR i avengers i ostale šrot uratke okani se komentiranja umjetničkih uradaka.....svašta....

    edit:

    evo par ratnih filmova koji su bolji od ryana:

    1. where eagles dare

    2. der untergang

    3. bridge at remagen

    4. the tuskegee airmen

    5. red tails

    6. battle of britain

    7. the eagle has landed

  • #11
    2 3

    postova:167
    apex @ 3.6.2012. 17:22
    znam da je bio izvršni producent..to mu daje još veći utjecaj na cijeli serijal..btw ti bez karaktera..odi si na IMDB pogledat koju su ocjenu dobili ti tvoji filmovi a koju je ocjenu dobio ryan..eto čisto da se ne svadjamo sam ja i ti nego da vidiš kak svijet razmišlja..ak ne voliš imdb onda mi nadji bilo koju stranicu gdje je bilo koji od tvojih filmova dobio bolju ocjenu il kritiku od ryana pa ćemo razgovarat..dotad tiho budi i gledaj si svoja sranja.
  • #12
    0 0

    postova:1
    buda @ 3.6.2012. 21:38

    CoolSmije se

  • #13
    1 6

    postova:405
    karakteran @ 4.6.2012. 9:44

    @apex 

    tko daje ocjene na imdb? ovakvi kao ti? pametnome dosta.

    kladim se da nisi gledao polovicu filmova s moje liste, ali si mi zato stisnuo TD Iznenađen i nazvao ih šrotom, a where eagles dare je majka svih ratnih filmova (7.6 na imdb, a film čista 10-ka) dok je spielberg bio i ostao hrana za mediokritete.

    drži se ti i dalje smeća poput avatara, thora, avengers i sl nemoj sudit o filmskoj umjetnosti ne ide ti.

    btw, u kojoj konkurenciji su BoB najbolja ratna serija? 

    a ono tvoje "idi na imdb pa vidi koju ocjenu ima" zaslužuje samo ovo:

  • #14
    2 3

    postova:60
    trinity @ 4.6.2012. 13:53

    Opet tulum? Osmijeh

    Prijedlog 1. : Prestanite iste sekunde jedan drugom dijelit minuse čim raspravljate o nečem. Nivo prvog osnovne. Poanta je da netko drugi time izrazi mišljenje o vašoj raspravi, a ne vi.

    Prijedlog 2. : Agree to disagree što se tiče filmova.

    E, a sad on topic: Na žalost (ha-ha) moram se po ovom pitanju složiti (uh, kako mi je teško) s karakternim.

    Spielberg: sladunjave holivudske marmelade precizno i proračunato dizajnirane za provociranje suzica u gledatelja i mlaćenje para.

    Konačan pad : Iskreno. Šokantno. Pametno. Niti u jednoj sceni nisam imala osjećaj da se podilazi publici na onaj pizdunski "let's grab their money" način.

    Spomenula bih još Das Boot. Nakon toga nisam mogla spavat tjedan dana, a u podmornicu me dan danas ne bi natjeralo niti milijun dolara!

  • #15
    2 1

    postova:1962
    aya @ 4.6.2012. 13:59

    Spomenula bih još Das Boot. Nakon toga nisam mogla spavat tjedan dana, a u podmornicu me dan danas ne bi natjeralo niti milijun dolara!

    Das Boot - meni definitivno najbolji "podmorničarski" film!

1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala