Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Nebo boje vanilije

1
  • #1
    0 0

    postova:144
    imba @ 31.1.2009. 18:31

     Penelope i Tom su valjda najgora moguća kombinacija za film...

     jednom prilikom sam se zbilja trudio gledati ga duže od 20 minuta, ali nisam uspio  :( 

  • #2
    0 0

    postova:580
    arnol @ 31.1.2009. 18:40

     Penelope i Tom su valjda najgora moguća kombinacija za film...

     jednom prilikom sam se zbilja trudio gledati ga duže od 20 minuta, ali nisam uspio  :( 


    IMBA

     Znači film nije baš nešto ?
  • #3
    1 0

    postova:519
    buzdovan @ 31.1.2009. 18:50

     Znači film nije baš nešto ?
    Arnol



    Film je itekako zanimljiv, radnja neobična.

    VRLO GLEDLJIVO!

    Arnol, mislim da će ti se svidjeti.

    P.S. Nisam ljubitelj Tom Cruisea, ali ovo mu je možda i najbolje odrađena uloga...

  • #4
    0 0

    postova:580
    arnol @ 31.1.2009. 18:55



    Film je itekako zanimljiv, radnja neobična.

    VRLO GLEDLJIVO!

    Arnol, mislim da će ti se svidjeti.


    buzdovan


     buzdovan, najljepše  hvala na info.

     Neobično, to je već moj omiljeni teren. 

  • #5
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 31.1.2009. 22:42


     buzdovan, najljepše  hvala na info.

     Neobično, to je već moj omiljeni teren. 


    Arnol
    S ovim ću se složiti sa buzdovanom, dobar film uistinu.
  • #6
    0 0

    postova:580
    arnol @ 31.1.2009. 23:11
    S ovim ću se složiti sa buzdovanom, dobar film uistinu.

    gorlock


     Super tu je veličina vas dvojice !

    Raziđete se na jednoj temi, a bez ikakvog problema složite na drugoj.

    Buzdovan je zaista izvrstan komentator na temama o stvarnom životu !

    Mogu reći da je dobro što si tu i ti izvrstan filmski komentator !

    Ovako gorlock, da te ne preplašim, muža već imam, možda uskoro i bračnog podbočnika ( tko zna, nisam svetica ), ali volim čitati, posebno dobre i direktne komentare.

    Možda da ponešto natipkaš o drugim novim filmovima na programu.

  • #7
    0 0

    postova:580
    arnol @ 31.1.2009. 23:20
     Počeo film, gledam !
  • #8
    1 1

    postova:193
    crna_guja @ 31.1.2009. 23:42

    A ja i Buzdi ćemo se ovdje razići! (trenutno samo!) Surprised

    Za pogledati ovaj film, trebalo bi me sedirati (jel' se tako kaže ka daju tablete za umirenje, pa si grogi?), inače nema teorije

    da ovo preseravanje i bulažnjenje dobrovoljno gledam ponovno.

    Uz to, ne ide mi na živac samo Tom Cruise i ova vlajina od Penelope, nego i ona širokousta plavuša....

    Užas! Užas! Užas!

  • #9
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 1.2.2009. 1:20
     Počeo film, gledam !
    Arnol

    Nadam se da ti se svidio film na određeni način (s obzirom na tematiku) ako si se mogla koncentrirati s obzirom na komentare na drugim temama.

    Lijep pozdrav, laku noć !

  • #10
    3 0

    postova:580
    arnol @ 1.2.2009. 1:44

    Nadam se da ti se svidio film na određeni način (s obzirom na tematiku) ako si se mogla koncentrirati s obzirom na komentare na drugim temama.

    Lijep pozdrav, laku noć !


    gorlock


     Zanimljiv film, sf dozvoljava puno neobičnog, ubacimo velike mogućnosti kuda stvarno može otići ljudska psiha.

    Malo me ovaj prodaja podsjetila na ono sa snovima u jednom Arnoldovom filmu.

    Pogledat ću ga ponovo, to je film koji razotkrivaš ponovnim gledanjem.

    Koncetracija mi je bila malo smanjena, jer me ovo razočaralo koliko su neki ljudi skloni svađi, vrijeđanju, poticaju na linč, ako mi se ne sviđa nečije mišljenje ili postupci.

    Uspoređivati nečije mišljenje sa tetama u vrtiću i samozvanom dijagnostikom tuđeg mentalnog zdravlja, zbog bodovanja i mišljenja o  filma na portalu gdje smo dobili priliku dati svoju riječ ili bodove .

    I eto na žalost opet sramotni postupci za ženski rod !

    Sada mene treba "naribati", udružene dame kojima se ne sviđam od kada sam se registrirala !

    Ne, ne možemo svi misliti isto, niti nekoga natjerati da promjeni svoje mišljenje.

    Baš sam se raspisala.

    Ovo je NAJBOLJA  Tomova uloga, mada nije među mojim omiljenim glumcima, ali je bio izvrstan !

    gorlock odavno već spavaš, pa sa zakašnjenjem laku noć i tebi ! 

  • #11
    2 0

    postova:580
    arnol @ 2.2.2009. 15:57

     Nebo boje vanilije .

    Dali je tu počelo ili ranije ?

    Film koji treba imati. 

  • #12
    5 1

    postova:20
    omniscient @ 16.7.2012. 22:40

    Ovaj film je potvrda zašto neke stvari trebaju ostati kakve jesu i uživati u svojoj genijalnosti bez da ih američka industrija izmrcvari i proguta.

    Za one koje pišu hvalospjeve o Nebo boje vanilije nemam komentara niti ih želim imat . Samo ću im reći - Abre los Ojos, doslovno. Original iz 1997., vrhunski španjolski film  za kojeg većina niti ne zna a upušta se u kvazi-analizu ovog malojerećlošeg remakea. Znači, preporuka za sve - Abre los Ojos.

    A što se tiče ovog filma, u kratkim crtama.  Tom Cruise, vrhunski glumac ( bez obzira na scijentologiju i privatni život, o tome nije ovdje riječ)  u najiritantnijoj ulozi karijere. Sve ono što ga čini dobrim ovdje upropaštava. Penelope Cruz, koja je u originalu odigrala jednu od najboljih uloga, mlaka i neprepoznatljiva.  Cameron Diaz, lol. Nadalje, neznam što je redatelj ovim filmom htio dobiti. Dramu, komediju, ironiju, fantastiku ili psihološki film? Ovaj film je sve to a to sve je ništa. Smiješna verzija prvo spomentog filma, napravljena samo da gladni producenti zgrnu još malo novca, o kojem ne treba trošiti više riječi. Znači, preporuka za sve - zaobilaziti u širokom  luku.

    I da, aluzija na prvu rečenicu su Mućke.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala