Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Insider

1
  • #1
    1 0

    postova:560
    crnisokol @ 25.9.2011. 11:41
    Inside Man je ''preveden'' s eng na hrv kao Insider...pa ako već ostaje eng naziv čemu ga mijenjati???
  • #2
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 25.9.2011. 14:10

    i ja sam to bas htio napisat, kako debilnoLaughing

    btw. film mi je jedan od najdrazih te vrste...

  • #3
    0 2

    postova:2527
    bearfoot @ 1.6.2012. 13:33

    pametan film, pametna priča, zanimljivo i napeto, ali što mi lik Madeline kvari film, to je strašno, antipatičan lik do boli...jel' to do Jodie, pitam se???

  • #4
    1 0

    postova:560
    crnisokol @ 2.6.2012. 11:21

    jedan od boljih filmova na temu pljačke banke...

  • #5
    0 2

    postova:158
    fantasma13 @ 2.11.2012. 14:24

    OGAVNA JODIE FOSTER, u pravu si apsolutno !!

  • #6
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 2.11.2012. 15:58

    a meni se nekak cinilo da je takav i trebo bit njen lik, al mozda se to meni samo prividalo...

  • #7
    0 1

    postova:237
    pisatel @ 19.3.2016. 17:19

    Meni se ne čini da njen lik pored toga što je antipatičan mora biti toliko izglumatan i usiljen do razine karikature koja gotovo da ima tikove ili neke druge probleme...

    Film nije loš, ono čovjek si misli istina još jedan film o pljački banke i što sad ima za ponuditi, a da nismo vidjeli već mnogo puta ili pak da se bilo kako može mjeriti sa Pasjim popodnem (istina ne može, no nije za baciti)?

    Zanimljivi neki novi detalji, puno poznatih glumaca i režija Spike Lee-a nude film koji ugodno iznenađuje i nije još jedan blesavi akcijski film, sad tu se da raspravljati o motivaciji glavne priče i potrebi da uopće dođe do nje kao i mnogo rupa koje neminovno u ovako odvažnom scenariju moraju postojati.

    Osim J. Foster koja kao da je bila na nekom lošem tripu (sa stalnim pokretima glave asocira malo na Zeda iz Policijske Akademije) malo mi upadaju u oči D. Washington koji u trenucima maksimalnog stresa i opasnosti se ponaša kao da ide u pekaru sa svojim šeširićem, dok recimo uloga C. Owena praktički i nije ne znam što zahtjevno za odglumiti kako je veći dio filma u masci i pravi se važan kao i obično (nešto kao Denzel sa šeširom iz 50-ih) ...

    [spoiler]

    Imam dosta pitanja vezana uz film pa sad ako tko uspije odgovoriti to bi bilo sjajno:

    1 Zanima me što nisu mogli sa snimke kamere eliminirati sve ljude u banci i tako jednostavno naći provalnike jer ih kamera nije snimila da su već unutra prije provale? (to je poprilična rupa u priči)

    2 Što nije baš nitko (domar) mogao primijetiti da je skladište za koji metar danima manje?

    3 Što nije nakon dana provedenih skrivajući se u skrovištu realno za očekivati da će se ono jednog dana otkriti kao i gotovo sigurni ostaci DNK i slično?

    4 Gdje je C. Owen išao na wc danima?

    5 Zar dotični inkriminirajući dijamanti se nisu već mogli preprodati ili makar prebrusiti i problem riješen?

    6 Zašto bi se to držalo u običnom pretincu koji zauzima otprilike središnje mjesto niše sa pretincima, ali eto nije naveden u papirima od svih mogućnosti koje vlasnik banke može imati?

    7 Zašto bi provalnici pustili lik J. Foster ili uopće detektiva unutra i riskirali?

    8 Kako su provalnici doznali za sve točno?

    [/spoiler]

  • #8
    0 1

    postova:542
    leon123 @ 28.10.2017. 11:55
    Meni je ovaj film vrlo prtenciozan.Svi ga hvale a meni bas nije nesto.Denzel u jednoj od losijih uloga.Dafoe mi je najbolji. 5.9/10
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala