Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

X-men 2

1
  • #1
    5 0

    postova:127
    maestroxxx @ 23.6.2011. 15:44
    x-mani su zakon,pored batmana najbolji strip junaci preneseni na film
  • #2
    2 8

    postova:2
    sina brodar @ 24.7.2012. 19:05

    sranje

  • #3
    1 0

    postova:416
    taurus @ 26.1.2013. 23:34

    Najbolji film iz X-men serijala.Djelo koje se bavi tematikom diskriminacije različitosti,u ovom slučaju mutanata od strane ljudi.Jackman naravno nosi film svojom izvedbom ali su P.Stewart i I.McKellen također sjajni kao vođe opozitnih strana iste rase.Njihovi pristupi rješavanju mutantskog "pitanja" su u potpunosti oprečni,dok prof.X zagovara razumijevanje i suživot sa ljudima,s druge strane Magneto je (pod uticajem svoje mučne prošlosti) odabrao militarističko-geriliski način obračuna sa ljudima.U svakome slučaju jedno od najboljih ostvarenja baziranih na stripu i u potpunosti zalužuje visoku ocjenu.

  • #4
    3 1

    postova:2527
    bearfoot @ 27.1.2013. 10:47

    dostojna nadogradnja prvog filma u svakom smislu čime se ovaj serijal može svrstati u vrhunske uradke tipa Alien, Terminator...a po meni čak i stepenicu više zbog daljnih nastavaka koji su održali nivo za razliku od spomenutih koji su u trećem nastavku posustali...da nije zadnjeg snimljenog teenage bullshit dijela bilo bi presavršeno...mišljenja sam da je najveća zasluga za uspjeh serijala Hugh Jackman, čovjek si je dao truda..zanimljivo je što ni promjena redatelja nije vidljivo utjecala na dinamiku i privlačnost serijala, osim spomenutog tb dijela...serijal je uspio od relativno nepoznatog lika napraviti svjetsku zvijezdu i zasjeniti dosadašnje superzvijezde...

  • #5
    1 0

    postova:6
    renatasrnec8 @ 26.2.2016. 19:52
    Obozavam ovaj izvrsni serijal .U takvim i slicnim filmovima ima vise istine nego u dramama. Zasto, zato kaj ono sto mi nazivamo stvarnoscu je debela iluzija. Mozda ovo i nije mjesto za komentar ove vrste, ali zato mi se takvi zanrovi i svidjaju.
  • #6
    0 0

    postova:108
    lukas abramović @ 6.3.2017. 12:32

    Film je odlican, bolji i od svog, ionako kvalitetnog, prethodnika.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala