Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Sam u kući 3

1
  • #1
    1 0

    postova:71
    g_6 @ 16.6.2011. 18:35
    ako ste dijete...
  • #2
    0 2

    postova:1
    omer1 @ 31.12.2012. 16:58

    zelim citavViče

  • #3
    0 0

    postova:7
    formulasica @ 20.2.2013. 3:38

    look Doris!

  • #4
    2 1

    postova:9
    book2345 @ 6.12.2014. 12:13

    Niti smrdi niti miriši.BORINGŠuti

  • #5
    1 1

    postova:6
    dinosaur123 @ 9.12.2016. 13:03

    Ako će te već prilazivati Sam u kući ( 1.000.000.000.000-ti put btw) barem prikažite 1. ili 2. dio a ne ovo smeće od filma koji se gleda samo zato što ima Sam u kući u naslovu.

  • #6
    1 6

    postova:13
    chicken_parmesa @ 21.12.2016. 1:27

    Remek djelo! Film je u potpunosti na razini prethodna dva filma. Ovaj puta su u radnji četiri lopova koji pljačkaju tijekom dana. Nakon ovog filma sve je propalo. U filmu glumi i Scarlett Johansson. 

    10/10

  • #7
    0 1

    postova:542
    leon123 @ 8.12.2017. 10:52
    Ovaj je film nit vrit nit mimo.Nije na razini prva djela ali je cist ok.U filmu glumi i Scarlet Johanson. 7.1/10
  • #8
    1 3

    postova:13
    antivirus @ 28.12.2018. 21:42
    Film se bazira na ideji prva dva djela o dječaku koji se sam za vrijeme Božićnih blagdana suprostavlja grupi pljačkaša odnosno kriminalaca te šalje određenu poruku o obitelji te ljudima općenito u smislu da se pojedine osobe ne može okarakterizirat prema prvim dojmovima. Film je, zanemarujući pojedinosti kakvim komedije i zabavni filmovi ne teže za detaljima, vrlo realističan te vješto kombinira zabavu i ozbiljnost. U odnosu na prethodna dva djela ovaj film sadrži više komičnih sitvacija i puno više akcije što ga čini zanimljivijim i napetijim. Također, glavnom glumcu, osmogodišnjem Alexu Linzu, nije bilo lako nadomjestii šarm protogonista u prethodna dva ( Macauly Culkin ) ali doživljaj je da je uspio u tome u vrlo dobrom djelu filma te da je ostavio vrlo dobar dojam. Budući da su gledatelji skloni prvotnim idejama, nastavci ili remakeovi su dosta više kritiči popraćeni, pa gledatelji u većini slučajeva ostaju privrženi prvim djelovima zbog jedne vrste nostalgije i osjećaja koja im ta nova ideja i radnja donosi no činjenica je da je treći dio sam u kući puno osmišljeniji i bolje razrađen od prva dva i daleko bolje od prethodna dva što ga čini možda najboljim u ovom serijalu.
  • #9
    1 0

    postova:507
    pandaboy @ 29.12.2018. 9:20

    @antivirus, slažem se da su gledatelji puno kritičniji prema nastavcima, remakovima i rebootovima, a i nostalgija tu igra ulogu. Među tim krivcima sam i ja Srami se Nije film tako loš kakvim sam ga u početku smatrao. Prosječni family fun movie, ok je. Razumijem ako netko i kaže da mu se više svidio od drugog dijela koji je manje-više kopija prvog samo u novom okruženju.

    No smatram da je i dalje prvi film u serijalu najbolji i najrazrađeniji. Kao i svi dijelovi, igra na maštu djece kako je ostati sam u svojoj kući i braniti svoju "tvrđavu" od lopova, ali ipak ima poruke o obitelji i obiteljskim odnosima i njihovoj važnosti, pa i ponešto o tome kako ne treba suditi "knjigu po njenim koricama" u posrednoj priči o Kevinovom susjedu i njegovim odnosima o obitelji. A to ga čini svojevrsnim blagdanskim, pa rekao bih i filmskim, klasikom. 

    Treći dio je razrješen ikakve dubine. Samo je prikaz igrališta sa zamkama, što je fun za pogledati ali ono... Neodlučan

  • #10
    1 1

    postova:13
    antivirus @ 29.12.2018. 18:44
    @pandaboy, složit ću se s tobom u tom djelu, treći dio puno više igra na zabavu nego na "dubinu" te prvi dio sadrži više neke vrste simpatije. Meni je osobno treći dio bolji zbog veće posvećenosti detaljima i nastojanju da bude što više realističan uz neke iznimke tipa papiga i slično. Prvi dio je više obiteljski i dječji a treći više zabavni i malo ozbiljniji tako da svaki od njih ima nešto svoje što odskače kao bolje. Ipak, nepobitna je činjenica je da su prvi i drugi dio s Macauly Culkinom puno popularniji i da su postali klasici.
  • #11
    0 0

    postova:15
    asinis @ 3.1.2020. 20:47

    " a je to " je puno bolji i inteligentniji od ovog promašaja.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala