Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Hatari

1
  • #1
    0 0

    postova:1962
    aya @ 6.6.2011. 0:26

    Ne znam zašto, ali meni ovaj film nikada nije "legao", pa niti ovaj puta, sa popriličnim vremenskim odmakom, nisam promijenila mišljenje. Zato me pomalo čude visoke ocjene na IMDb-u. Jednostavno mi je previše razvučen, 157 minuta je puno previše, obzirom na radnju, koje zapravo i nema. Previše aduta bačeno je na fotografiju i scene prirode, koje su tada, kada su snimane, nedvojbeno bile fantastične, ali za tehniku na koju smo navikli danas, uopće me se nije dojmilo.

    Volim John Waynea, ali ipak mu bolje leže vesterni. Wink

    Eto, 6/10, samo zbog Dukea! Innocent

  • #2
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 6.6.2011. 20:00

    Ne znam zašto, ali meni ovaj film nikada nije "legao", pa niti ovaj puta, sa popriličnim vremenskim odmakom, nisam promijenila mišljenje. Zato me pomalo čude visoke ocjene na IMDb-u. Jednostavno mi je previše razvučen, 157 minuta je puno previše, obzirom na radnju, koje zapravo i nema. Previše aduta bačeno je na fotografiju i scene prirode, koje su tada, kada su snimane, nedvojbeno bile fantastične, ali za tehniku na koju smo navikli danas, uopće me se nije dojmilo.

    Volim John Waynea, ali ipak mu bolje leže vesterni. Wink

    Eto, 6/10, samo zbog Dukea! Innocent


    aya


    voliš Waynea i tako niska ocjena?

    ja zasigurno nisam obožavatelj Johna Waynea, ali ovaj film mi je prilično dobar...sama radnja nije bogznašto, ali su likovi zanimljivi i dobro odglumljeni..i glazbena podloga je odlična...film mi u svojih 2sata i pol nije ni na tren bio dosadan što je već samo po sebi dovoljno za dobru ocjenu Cool

  • #3
    0 0

    postova:72
    okigala @ 2.1.2016. 10:14

    Kakva je to raskošna zabava, s lovom na nosoroga uz sve ostalo, ma divota jedna!!! Cool

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala