Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Od sumraka do zore

1
    2 0

nia @ 22.5.2011. 9:23

0 komentara? Ma, šalite se...

Santanico Pandemonium: I'm not gonna drain you completely. You're gonna turn for me. You'll be my slave. You'll live for me. You'll eat bugs because I order it. Why? Because I don't think you're worthy of human blood. You'll feed on the blood of stray dogs. You'll be my foot stool. And at my command, you'll lick the dog shit from my boot heel. Since you'll be my dog, your new name will be "Spot". Welcome to slavery.

Seth: No, thanks. I've already had a wife.

2 0

taurus @ 9.2.2013. 23:37

Rodriguez Tarantino = remek djelo.Clooney-eva možda i najbolja uloga.

1 1

cala @ 24.11.2013. 22:12

na početku film izgleda obećavajuće,sve odlično,Clooney i Tarantino glume dvojicu zanimljivih likova i sve upućuje na jako dobar film,ali......tada dolaze u jedan bar i tu se priča raspada i film mi počinje sličiti na jeftinu B produkciju

meni osobno film je bezveze,kome se sviđa Machete i slični filmovi svidjet će mu se i ovaj....ocjena 5/10 zbog dobrog početka

1 0

robertini @ 7.5.2021. 22:21

hej [email protected] ono što je tebe ovdje iživciralo je Tarantinova velika ljubav, tj. on ima strast prema gridhouse filmovima (to su oni trashy filmovi u auto kinima za vozače kamiona i tinejdžere koji su se više parili usput nego gledali ekran ;-))

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2021 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored Moj TV - TV Program za 200+ kanala