Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Otok

1
  • #1
    1 1

    postova:87
    poisonivy228 @ 20.5.2011. 0:09
    pošto je film dobio loše kritike duga sam čekala da ga pogledam ali mogu reći da me je baš ugodno iznenadio ... Ewan <3 
  • #2
    1 3

    postova:94
    frxi @ 21.5.2011. 0:24
    meni super film i dobro urađen
  • #3
    0 1

    postova:33
    bayawiki @ 21.5.2011. 9:52
    Nisam imao prilike pročitati niti jednu kritiku, a film je nadmašio moja očekivanja. Ako su i bile loše kritike, možda je kritičar bio ustao na lijevu nogu, ili jednostavno ne voli ZF ili možda kojeg glumca ili glumicu ovog filma. Ipak, neću ga gledati jer me silno nervira HRT-ov 4:3 format.
  • #4
    1 1

    postova:1
    liburn @ 21.5.2011. 14:37
    Ovaj je film remake Loganovog bijega. Vise mi se svidja od uzora, jer je za razliku origanala, baziran na nekim znanstvenim cinjenicama (kloniranju) i zloupotrebi, a ne znanstvenoj fantastici. Manje mi se svidja drugi dio filma koji se previse bavi jurnjavom i filmskim efektima koji na kraju film cine manje realisticnim.
  • #5
    0 1

    postova:26
    scream999 @ 21.5.2011. 16:14
    Fantastičan film Cool!!!
  • #6
    1 1

    postova:2527
    bearfoot @ 22.5.2011. 10:55
    Film nije remake I nema veze s Loganovim bijegom..... Odlican SF, smislena radnja, ipak zavrsnica filma mi je pokvarila ukupni dojam, jednostavno nije na nivou ostatka filma, prizor potjere na autocesti smatra se najbolje snimljenim akcijskim prizorom ikada, Odlican Ewan, prekrasna ali neuvjerljiva Scarlett,
  • #7
    0 0

    postova:56
    ecimir @ 27.8.2011. 20:29
    U potpunosti se slažem sa bearfootom.
  • #8
    0 2

    postova:1
    a valjda albert @ 22.1.2014. 10:05

    film je pre zakon ali svrsetak je prdvidljiv

  • #9
    0 1

    postova:1
    mihael tomaković @ 20.5.2014. 6:47

    odličan je film

  • #10
    0 0

    postova:207
    arina @ 28.10.2016. 2:13
    Ne volim SF filmove al mi je ovaj skroz ok.Samo malo predugo traje.
  • #11
    0 0

    postova:20
    butch @ 28.10.2016. 21:29

    nikad nisam nista ocekivao od filma jer je to ipak... michael bay. no medutim, ugodno sam se iznenadio.   slazem se sa bearfootom sto se tice potjere, fenomenalno je snimljena sto i dokazuje da su par prizora iz te potjere replicirali/ukrali u dosta slicnoj potjeri u 3.nastavku (ili 4.) transformera

  • #12
    0 0

    postova:26
    zvr @ 25.9.2020. 21:19
    Puno znanstvene fantastike je napisano s varijacijama ovog motiva, ali je rijetkost da neka američka ekranizacija ponudi išta više od infantilnosti. Očajna dramatizacija i karakterizacija se u pravilu skrivaju iza originalne potke, koja u ovom slučaju niti nije originalna, nego je brutalno izraubana. A HRT, uza sve novce koje nam otima, ovakvim reprizama faktički nam pokazuje bosanski grb "možemo što hoćemo, nitko nam ništa ne može". Ni za što ne odgovaraju, a besprizorno krčme javne novce.
  • #13
    0 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 26.9.2020. 9:09

    ...HRT ti krade novce, ...prepusti sve komercijalnim televizijama, pa da vidiš programa.HRT koliko god loše bilo, još je uvjek 100x raznovrsniji od Nove ili RTL-a , i donosi gomilu domaće proizvodnje u naš vidokrug. HRT3 , naprimjer, širi horizonte gledatelju, kao ni jedan tv program do sada. A ko voli filmove, ovakve ili onakve,ionako ih ne čeka na HTV-U, več ih tamo gleda u reprizi. Za 80 kn mjesečno moš dobit malo bolju pizzu. A da govorim o nacionalnom osvjesćenju i postavljanju demokratskih standarda. Kako, pitam se ,kako zadovoljit svakog gledatelja?

    Nove generacije ,ionako, ne šljive telku, pa će uplata bit sve manje, pa će nacionalna televizija bit marginalna, pa ćemo vidjet gdje to vodi.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala