Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Povijest nasilja

1
  • #1
    0 1

    postova:2527
    bearfoot @ 21.3.2011. 20:33

    od žestokog početka do iznenađujućeg završetka,

    poslastica za ljubitelje krimića,

    može li se ubojica promijeniti??? ma ne može...Laughing

    šteta što će reklame pokvariti žestoki ritam filma....ako ćete gledati na RTL2??????

  • #2
    0 1

    postova:1130
    mario @ 22.3.2011. 0:13
    Izvrstan film, baš bi ga mogao opet pogledati. Nedavno se bacio u potragu za stripu ali no luck :(
  • #3
    1 2

    postova:1962
    aya @ 2.1.2014. 9:20

    Solidan akcić, baš po mjeri za ove postblagdanske dane.

  • #4
    2 2

    postova:256
    karter @ 2.1.2014. 12:25

    Povijest nasilja je puno više od akcića, pitanje je da li je to uopće akcijski film. Cronenberg je uvijek bio opičen i kontroverzan redatelj, u ovom filmu je to čak i manje izraženo međutim njegov surov stil začinjen eksplicitnim nasiljem, seksom dakako je prisutan i u ovom filmu. Film je kratak, poprilično jednostavne radnje nalik na američke B filmove sedamdesetih ali i jedna slojevita studija karaktera i nasilja kako u društvu tako i njezine prirode, ukorijenjenosti u ličnost čovjeka te njezine ovisnosti o vanjskim prilikama. Međutim po cronenbergu neki ljudi to imaju jednostavno u sebi, njihova djeca što eskalira ovisno o situaciji. Ima tu još i obiteljske problematike i sl. tako da bi ja rekao kako je ovo prije neka psihološka drama karaktera neko tipični akcić. cronenberg nije tako jednostavan. Sve u svemu jedan od rijetkih odličnih primjeraka suvremenog američkog filma i svakako ga preporučam za gledanje.

  • #5
    0 1

    postova:392
    samuraj @ 30.7.2017. 22:02

    Reklo bi se klasična priča, klasičan triler, no ipak svi faktori u njemu odlično funkcioniraju. Film koji se možda neće dugo pamtiti, ali će se s užitkom pogledati. Cronenberg uvijek napravi dobar triler.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala