Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Armageddon

1 2
  • #1
    1 0

    postova:580
    arnol @ 17.1.2009. 16:33

    Nikako mi se ne sviđa što ameri stalno snimaju takve filmove moguće katastrofe.

    No dobro, ekipa nije loša. 

  • #2
    1 0

    postova:711
    gordan @ 17.1.2009. 17:50

    Ovo bi trebao biti akcijski sf, ali i po meni više spada u filmove prijetnje katastrofom, bravo Arnol, (kad ga ne mogu već strpati u filmove katastrofe, fak).

    Filmovi katastrofe, kakav žanr. Prvo redatelj upozna gledatelja s par likova, ili parova. Oni nešto pričaju, neki su sretni, neki tužni, neki homoseksualci, nekima je sila na wc. Onda se nešto dogodi. Većina ih pogiba, dvoje ili troje prežive. Ovi koji prežive su ponosni, obično suzama zamagljenih očiju gledaju u daljinu. Kraj.

    A najjači izdanak tog žanra je američki domoljubni film katastrofe, gdje se čuju i rečenice s težinom, rečenice o ljubavi prema slobodi i zajedništvu i... Americi.

    Armageddon je dakle američki domoljubni film polukatastrofe, bljutav do boli. Ako volite bljutavo, i ako ponovno želite čuti kako je "America greatest fucking country in the whole world, ako ne i šire", navalite. Nećete požaliti.

  • #3
    3 0

    postova:2916
    gorlock @ 17.1.2009. 19:07

    Kako god, u nekim stvarima se slažem s Vama, ali ovaj film za razliku od filmova takove vrste je odličan.

    Ima odličnu glumačku postavu i vidjljivo je da se radi o visokobudžetnom filmu za razliku od drugih filmova istog žanra.

  • #4
    0 0

    postova:541
    franz @ 17.1.2009. 20:51
    Slažem se s Gorlockom po pitanju ovog filma i glavnih glumaca. Uistinu sve vrsni glumci. Gledao sam ga ranije upravo je na tv-u i film je ok.
  • #5
    1 0

    postova:711
    gordan @ 17.1.2009. 21:47

    Nisam znao da je visokobudžetan isto što i kvalitetan.

    Film je patetična, užasno loše napisana priča o tome da samo Amerikanci mogu spasiti svijet. Financiran vjerojatno od američke vlade.

  • #6
    1 0

    postova:2
    brajki @ 17.1.2009. 23:25

    Obožavam filmove katastrofe.

    Glumačka postava je odlična, ima akcije prožete sa savršenom dozom humora.

    Jedini minus je to što se od prve minute nameće Amerikanizam i američko što mene izrazito živcira.

    Slična stvar kao i u Independance day.

  • #7
    0 0

    postova:1130
    mario @ 18.1.2009. 0:10

    Obožavam filmove katastrofe.

    Glumačka postava je odlična, ima akcije prožete sa savršenom dozom humora.

    Jedini minus je to što se od prve minute nameće Amerikanizam i američko što mene izrazito živcira.

    Slična stvar kao i u Independance day.


    brajki


    Independance Day :D  Najbolje mi je ono (ako se dobro sjećam) kad Jeff Goldblum nekako uspije umrežiti svoj laptop sa glavnim računalom tih svemirskih bića pa ih sredi tako da im pošalje virus.

    Urnebes xD

    Armageddon mi je meh, kao što ste već rekli: Amerika, Amerika... Coca Cola...sometimes war (da citiram Rammstein).

  • #8
    1 1

    postova:2916
    gorlock @ 18.1.2009. 10:03

    Nisam znao da je visokobudžetan isto što i kvalitetan.

    Film je patetična, užasno loše napisana priča o tome da samo Amerikanci mogu spasiti svijet. Financiran vjerojatno od američke vlade.


    gordan


    Nisam rekao da je visokobudžetan = kvalitetan. Slažem se da ima previše amerikaniziranja, ako ćemo izuzeti to film je dobar, postoji li još koji film katastrofe jednako tako dobar, možda "Dan poslije sutra" ali niti on nije nešto posebno.

  • #9
    2 0

    postova:580
    arnol @ 18.1.2009. 10:53

    Amerikanci vole i to svo svoje oružje pokazivati, što kroz filmove i ide najnevinije, ali vidi svijete što imamo novog oružja.

    Opet imam uvijek onu malu dozu gorčine prema amerikaniziranju kroz ajmo reći amerikance, jer baš pravi ameri su jadni po njima zvani "crvenokožci" INDIJANCI. Neću puno po tome.

    Ima odličnih filmova glumaca iz Armageddeon-a, ali ih više volim pogledati u tim drugim filmovima. 

  • #10
    1 0

    postova:377
    gestapo @ 20.11.2011. 19:35
    Meni je film super ali Svemirski kauboji jos bolji ,mada im nije ista tematika ali me uvijek podsijecaju jedan na drugog! Tommy Lee Jones sam na mjesecu i pjesma od Sinatre "fly me to the moon"  prejebeni kraj!
  • #11
    0 1

    postova:603
    robertini @ 20.1.2019. 22:15

    Tako volim ove videospotovske filmiće Michaela Baya, joooj sav se naježim kad vidiš to šarenilo od slike pa još krupni planovi alla Leone.

    Ovaj film je tipičan prikaz one Transformske šprance ovog redatelja, ekipa legendarna, priča standardna (dio kad se ekipa okuplja za akciju već 100 put viđeno), Liv Tyler ajme majkooo za potrošit!

  • #12
    0 1

    postova:1
    vichenzo @ 14.1.2020. 17:50
    Debilčino debilna ovo je najbolji film ikadaa! To šta si ti nedojeban,niko ti nije kriv!
  • #13
    0 1

    postova:517
    svrljozvrljo @ 14.1.2020. 22:32

    PFFFFF

  • #14
    0 4

    postova:32
    seronja @ 14.1.2020. 23:23

    Teško sranje od filma.

  • #15
    1 0

    postova:228
    atlantiday @ 17.1.2020. 20:45

    Gledala ga ne znam koliko puta i opet ću ga gledati.. Zato što ima dobrih fora. Zato što je dobra mjuza. Zbog Willisa u sjajnom izdanju, zbog cijele ekipe, čak se i Ben prilično dobro uklopio iako ga ne volim kao glumca. Liv bombončić. Film za guštati. A što se tiče glorifikacije Amera...ma neka im bude. Kad ih nitko drugi ne uzdiže, (dapače) moraju sami sebe. Uostalom, u Love actually, Hugh Grant ima mali monolog glorifikacije Velike Britanije, ali to nije pokvarilo odličan opći dojam.  Meni je ovaj film super.

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala