Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Ševe na koncu

1
  • #1
    0 0

    postova:161
    ed_hunter @ 2.3.2011. 13:46
    daj me rani!
    kakvi su ovo filmovi? ne moraju prikazivati filmove koji su još prošli tjedan bili u kinu, ali neka prikažu neki filmski klasik, a ne ova govna koja valjda dobivaju besplatno
  • #2
    0 0

    postova:514
    fox89 @ 2.3.2011. 14:44
    daj me rani!
    kakvi su ovo filmovi? ne moraju prikazivati filmove koji su još prošli tjedan bili u kinu, ali neka prikažu neki filmski klasik, a ne ova govna koja valjda dobivaju besplatno
    ed_hunter


    O.o *shocked*

    ja sam baš suprotnog mišljenja. svaku srijedu budno iščekujem da pogledam genijalca menzela, a ti njega i njegove filmove, koji su btw. klasici, nazivaš besplatnim govnima. 

    a to što se srijedom prikazuje češka/slovačka kinematografija je nešto najbolje što je hrt ponudio posljednjih godina, nije sve u hollywoodu i blještavilu. iskreno se nadam da će hrt nakon menzela prikazivati i ostale genijalne, europske redatelje: bergman, tarkovsky... 

    cheers.

  • #3
    0 0

    postova:211
    bumerang @ 2.3.2011. 17:35
    nauceni smo ne gledati druge kinematografije,samo americke,mada i ja tu spadam ali zasto ne pogledat !!!!!!
  • #4
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 2.3.2011. 19:49
    daj me rani!
    kakvi su ovo filmovi? ne moraju prikazivati filmove koji su još prošli tjedan bili u kinu, Winkali neka prikažu neki filmski klasik,Wink a ne ova govna koja valjda dobivaju besplatno
    ed_hunter



    WTF??Surprised

    to je umjetnost, ne razumiješ ti to, ne razumiješ ti samog sebe...hihihihihiLaughing

  • #5
    0 0

    postova:161
    ed_hunter @ 2.3.2011. 21:01
    ne prizivam hollywood, i ostatak filmskog svijeta ima što ponuditi, ali ovo je 0 bodova. jednom davno je na HRT-u bio "tjedan frankofonije" i prikazali su nekolicinu solidnih filmova. ovo što se sada prikazuje nije u svrhu boljitka i kulturnog uzdizanja već u nedostatku boljeg izbora. ipak, nitko me ne tjera da to gledam pa niti neću. ono što želim napomenuti da televiziji nedostaje filmova koji su esencijalno štivo svakog filmofila (nije da sam filmofil, ali cijenim ljude koji to jesu), osim možda filmova koji su u sklopu emisije Posebni Dodaci, ti ljudi rade dobar posao.
    što se tiče ovih čehoslovačkih bakrača -tko voli nek izvoli!
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala