Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Kosa

1
  • #1
    1 0

    postova:514
    fox89 @ 3.2.2011. 10:24

    prekrasan antiratni film sa savršenom glazbom :)

    svakako gledati, tko nije. let the sunshine in  <3

  • #2
    0 0

    postova:666
    doom @ 3.2.2011. 10:28
    pogledal sam ga prije nekih par godina ...oke je mada ga nisam pogledal do kraja jer nevolim bas mjuzikle!!
  • #3
    0 0

    postova:540
    zubak @ 6.2.2011. 21:56
    Film sa pricom..pravom pricom,vrhunsko ostvarenje.
  • #4
    2 0

    postova:2916
    gorlock @ 7.2.2011. 19:06

    Složit ću se, odličan film.

    Neću sad puno pisati o ovome filmu, film je čista klasika i ono što je Odiseja za SF, to je Kosa za mjuzikle. 

    Inače nisam ljubitelj mjuzikla a jedina 2 filma mjuzikla, koja sam pogledao u cijelosti od početka do kraja, je upravo ovaj KOSA i MOJE PJESM MOJI SNOVI - potpuno drugačiji od ovog ali također odličan. 

    Zadnje što mi ostalo u pamćenju od mjuzikla je Chicago sa R. Gereom ali taj nisam pogledao cijeli Laughing

  • #5
    0 0

    postova:3
    ttuuttaa @ 10.10.2021. 17:36
    Možda naj bolji film ikad.Ako neko zna ko svira na originalnome sountracku neka napiše.
  • #6
    0 1

    postova:81
    ahernar @ 10.10.2021. 22:31

    U doba nastanka filma pjevači i grupe su pokretali svijet. Bili su duboko angažirani, a najpoznatiji glazbenici su svojim nastupima uspijevali gurati mase na velike pokrete. Na koncerte bi došlo do 200.000 ljudi - ljudi koji nisu došli samo poslušati pjesme, nego su svojim životima i akcijama slijedili poruke tih pjesama i tih glazbenika.

    Čovjek se zapita: kamo je nestala angažiranost muzičara i umjetnika uopće? Gdje je snaga pjesme i umjetnosti danas - tako je sitna danas. Zar stvaraju i sviraju samo za novac? Posljednja angažirana pjesma koje se sjećam kod nas, pjesma koja je dizala srca ljudi i na kojoj su se ujedinili mnogi umjetnici bila je Moja domovina...

    Da li u utjecaju fb-a i sl, kao i influencera, danas netko vidi angažiranost? Osjetljivost na opća zbivanja? Pokretačku snagu umjetnosti? Umjetnost i glazba kao društvena snaga su pobjegle u zapećak.

  • #7
    0 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 11.10.2021. 17:20

  • #8
    0 1

    postova:81
    ahernar @ 11.10.2021. 22:53

    @svrljozvrljo,  moj Plenky-style (dociranje s visoka & kao iz senio kluba) zaslužuje  tvoj veseli odgovor.

    Svejedno ostaje moje čuđenje kamo i kako se raspršila moć umjetnosti... usitnila se nekako...

  • #9
    1 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 1.11.2021. 8:27

    ...raspršila se, puf , ko cvijet kad uvene. Ušli smo u techno/narcisoidnoj, ispraznoj, eri stvaranja. Svi lete,riješavaju stvari paranormalnim močima, ...eto kako je počeo/la  Age of Aquarius, ...valjda će se razvit u nešto bolje, pa ko doživi.  

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala