Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Deveta vrata

1 2
  • #1
    0 0

    postova:158
    jovil @ 22.1.2011. 19:13

    Ovakvo remek dijelo da bude ocijenjeno 6,5.

    Nitko ga nije ni komentiro!!!!!!! SRAMNOCry!!!!!!

     @doom- u potpunosti dajem potporu tvojoj ideji da se omogući aktivnije učešće forumaša(tehničke detalje kako bi to izgledalo ostavljam Tebi, Beni, Gordanu, Gorlocku......., da se nađete u zlatnoj sredini s konkretnim riješenjem. 

  • #2
    0 0

    postova:158
    jovil @ 22.1.2011. 19:53

    Pa komentiraj ti (ja sam prelijena;)
    niA

    Baš se spremam da ga ponovno gledam, a komentar ću ostavit za drugi put, jer onaj zločesti purger buzda ponovno provocira i nemogu trenutačno da se koncentriram.

    Al buzda neće uspjet u svom paklenom planu da stvori animozitet kod mene prema glavnom gradu, jer tamo živi mnogo sjajne škvadre(Ti, Doom, Beno, Gordan, fox89,........, pa i GorlockSmile)

  • #3
    1 0

    postova:666
    doom @ 22.1.2011. 19:54

    tnx jovil.....onda cu ja nia ako si ti preljena :))

    deveta vrata sam gledal pa .....4 puta sigurno i gledat cu ga jos toliko jer je film cista devetka !!hehe :))) 

  • #4
    1 1

    postova:2916
    gorlock @ 22.1.2011. 22:29

    Vrlo interesantno kako je malo bilo što napisano za ovaj film.

    Znam da je snimljen prema nekom romanu, ali ne mogu se sjetiti kojem. 

    Film je vrlo dobar, međutim kraj filma mi kvari cjelokupni dojam, zbog čega sam ga i ocjenio 6/10. 

    Britanski časopis EMPIRE opisao ga je kao remek djelo Romana Polanskog. 

    No, svi ljuitelji mističnog, nadnaravnog, okultnog.... će biti oduševljeni ovim filmom, dok će prosjećnom gledatelju biti samo dobar film. 

  • #5
    0 1

    postova:158
    jovil @ 22.1.2011. 23:45

    No, svi ljuitelji mističnog, nadnaravnog, okultnog.... će biti oduševljeni ovim filmom, dok će prosjećnom gledatelju biti samo dobar film. 


    gorlock


    Sve si kazao ovom rečenicom, zašto slaba zainteresiranost za ovakav film.

    Film predstavlja vrhunac karijere velikog redatelja Polanskog(o njegovim moralnim kvalitetama neću ništa komentirati jer je očigledno da je lik demon), koji je doslovice svu svoju energiju tijekom cijele karijere usmjerio da bi napravio ovakav film-opsjednutost sotonom i njegova istinska želja da ga prikaže svjetskom auditoriju na način koji će biti gledljiv širem auditoriju, al bez specijalnih efekata i ulizivanja gledateljima.

    Za razliku od svih drugih filmova, koji se bave temom vraga, ovdje nema nikakvih rogatih kreatura(naprotiv, ovdje imamo prelijepu plavušu zelenih okica, kao sotoninog vojnika), scene nasilja su svedene na minimum, a film protječe u mirnom ritmu(kao da je ljubavna priča),praćen fascinirajućom glazbom. 

    Glavna ideja vodilja Polanskog u filmu je da nam pokaže ono što su govorili i srednjovjekovni svećenici, da je sotona uvijek nazočan na zemlji u tjelesnom obličju(on je tu , uvijek među nama).

    Svršetak filma koji kritizira gorlock je po meni napravljen vrhunski, jer nema tog načina da se ovakav film završi efektno, a da se neupotrijebi malo nadnaravnog.

    Na koncu, to i jest jedini detalj filma , gdje ima element nadnaravnog, za razliku od svih drugih dotad snimljenih filmova,koji se bave ovom temom, gdje element nadnaravnog dominira tijekom cijelog filma.

  • #6
    3 0

    postova:9
    sentinel77 @ 12.10.2012. 23:35

    Odličan film. Ima neku posebnu avanturističko-mističnu atmosferu... Obavezno pogledati. 

  • #7
    1 0

    postova:371
    cala @ 23.8.2013. 19:43

    za film koji nema nešto akcije jako zanimljiv-ocjena 10

  • #8
    0 0

    postova:104
    filmofil2004 @ 15.1.2016. 0:31

    Bravo Polanski,dokazao si da si genij!

  • #9
    0 0

    postova:106
    zanoktica @ 11.8.2017. 13:05
    Ovo jedva cekam pogledat!
  • #10
    0 0

    postova:112
    fiorano @ 11.8.2017. 18:12

    Film koji uvijek mogu pogledat. Jednostavno, remek-djelo.

  • #11
    0 0

    postova:1473
    buffalobill @ 11.8.2017. 18:18

    nije to nikakvo remek djelo,cak ni u kontekstu zanra,ako se govori o toj kategoriji onda je to njegov film Rosemary's baby,a ovo je recimo solidan film i nista vise

  • #12
    0 0

    postova:106
    zanoktica @ 12.8.2017. 1:08
    Nije film stvarno nista posebno, pogotovo zato jer idolizira vraga. Deppa izuzetno cijenim, postujem i volim i samo zbog njega sam odgledala film do kraja. Da ne duljim, ocjena 6,5!
  • #13
    0 0

    postova:1473
    buffalobill @ 12.8.2017. 8:03

    pa rekao sam ti,Johnny Depp? iako u ovom filmu nije los,najbolja njegova uloga mi je ona u Edwardu skarorukom od Tima Burtona,cak mislim da je to i nabolji film u kojem je glumio,s tim da nisam gledao Crnu misu i Arizonu dream a Pirate ne gledam

  • #14
    0 0

    postova:106
    zanoktica @ 12.8.2017. 8:28
    A The Window gdje je Depp visestruka licnost? Ili Dark shadow gdje je vampir? Pirate ne gledam ni ja od osnovne skole. E Jack trbosjek, tu je isto dobar, a kao Edward je najbolji, tu se slazem.
  • #15
    0 1

    postova:1473
    buffalobill @ 12.8.2017. 10:24

    nisam gledao te filmove,nekako sam odustao od njega,mozda covjek nije ni sam kriv,previse su ga obiljezile te uloge cudaka, a Edward skaroruki je super film,slozen i dotice se puno stvari,pocevsi od predrasuda prema drugacijem nadalje,Depp je tu odlican

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala