Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Baš kao Beckham

1
  • #1
    0 0

    postova:33
    bayawiki @ 2.12.2010. 19:24

    Nepotrebno zapostavljen film.

     Iako je američka filmska produkcija dominantna, mahom temeljena na eksplozijama, brzim ritmom, kadrovima kojima zastaje dah, svemoći američke nacije da spasi svijet bez ičije pomoći i to u posljednjoj sekundi, pravo je olakšanje kad se može vidjeti i jedan europski film, koji nije pretjerano angažiran, filozofski opterećen frustracijama modernog života itd itd...

    Ipak, tko više voli bezlične američke filmove, ovaj bi mu mogao biti bez veze, jer nema toliko "željnog" proljevanja krvi.

    Šteta što se pak ne može vidjeti na području svih korisnika dvodimenzionalnih apara, pa se mora pričekati čudo da se ovaj film nađe na programu nekih javnih ili komercijalnih televizija. I to po mogućnosti u 2.35 ujutro.

    Preporučam za liječenje od depresije.

    Snažno i duhovito!

  • #2
    0 0

    postova:1962
    aya @ 3.12.2010. 9:49

    Slažem se s bayawikijem - iako je taj film već više puta prikazivan, pa je ovoga puta možda, nepravedno, završio u nekom kasnonoćnom-ranojutarnjem terminu.

    Kako bilo, interesantno je i pogledati danjašnje engleske zvijezde (Keiru Knightley, Jonathana Rhys-Meyers i Parminder Nagru) u "mladim danima".

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala