Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Antarktika

1
  • #1
    3 2

    postova:200
    mary89 @ 26.11.2010. 13:09
    Divan film, na trenutke je tuzan ali je predivan. Psi su preslatki ( Paul W. takodjerWink), radnja je odlicna iako nije mnogo realisticno da pas prezivi toliko dugo ne jedeci nista, ali unatoc tome film je i vise nego dobar, MayaCry
  • #2
    3 1

    postova:2527
    bearfoot @ 26.12.2012. 13:27

    100% sam siguran da sam već ostavio komentar na ovaj film!?!?!? odličan film, zanimljiv, napet, tužan, radostan, odlični "glumci", jedino što je narušilo kompletan dojam je loš cgi u jednom prizoru...kraj tužan ili sretan??? ovisi....

  • #3
    2 0

    postova:6
    marija laslo @ 26.3.2013. 21:29

    Vrlo solidan film napet do samog krajaPoljubac

  • #4
    4 1

    postova:1
    niaitia @ 5.12.2013. 13:06

    Odlican film

  • #5
    6 1

    postova:197
    silkycoco @ 5.12.2013. 15:09

    Baš ću gledati ovaj film, makar moram priznati da iako nije tema o životinjama, nikad nisam vidjela smeđeg haskija uživo. Životinje i uspomena na prerano preminulog Paula Walkera, baš je tako tempiran film, ne znam je li slučajno ili namjerno...

  • #6
    3 1

    postova:2
    akifa @ 6.12.2013. 19:55

    Super film,već sam ga gledala , a danas ću ponovno.

  • #7
    5 2

    postova:197
    silkycoco @ 9.12.2013. 8:59

    Od početka filma pokušavam skužiti koja 2 su aljaški malamuti jer sam mislila da svi 'glume' haskije, a kad ono Paul Walker predstavlja pse i prvih 6 su haskiji, zadnja 2 malamuti. Počela sam se nekontrolirano smijat sama sebi. Ostatak filma sam ih proučavala, ali i dalje nisam uvidjela razliku među njima, jako su različiti od ovih 'na kopnu' što nije čudno naravno.

    VRATIMO SE TEMATICI FILMA

    Kako sam i sama vlasnica psa i to polarne pasmine ovaj film gledam malo drugačije od prosječnog gledatelja, onog koji nikad nije imao psa. Nije ovo govorancija u stilu 'ja mrzim sve ljude' ili 'volim više životinje nego ljude', nego jednostavno kada imaš psa promijeni ti se način razmišljanja (barem odgovornim vlasnicima) što ja prva priznajem jer prošle godine u ovo vrijeme još nisam imala svoju četveronožnu prijateljicu.

    Radnja je ok, ne sviđa mi se što su ubacili tu nepotrebnu ljubavnu priču između dvoje glavnih aktera, ali znam da to mora biti tako plus što je to Disney film. Film sam po sebi nije nelogičan, ali su mi nelogični ljudski postupci u njemu, ali to je očito normalno da psi nisu vrijedni spašavanja. Idemo dalje.

    Treneri pasa su odradili odličan posao. Iako ih je sudjelovalo više od 30 (što nije čudno) jako skladno je to ispalo i ja kao stručnjak za pse nisam primjetila da u nekom trenutku Maya nije Maya. Jako lijepo je prikazano kako je psima prirodno živjeti u čoporu i kako kao takvi imaju veću šansu za preživljavanje. To mi se sviđa u filmu, te emocije koje su u meni izazvali nesebični pseći postupci. Kao dokaz koliko je to dobro napravljeno, vjerovali ili ne, je moja curka koja je kad su peseki bili u nevolji i/ili ozlijeđeni se jako uznemirila. Čim je na ekranu bilo sve ok, spavala je dalje.

    Film mi se svidio više od recimo Hachiko priče (ne znam puno ime). Ono što mi se kod tog nije svidjelo jest da su prikazali kako je Akita sama po sebi super pas i zato imamo rezultat da ih kod nas ima sve više, a to su jako teški psi za odgoj jer imaju i tendenciju biti jako agresivni. Mislim da s ovim filmom to nije slučaj, ja nakon ovog ne bih rekla 'ja hoću haskija' jer mi se čini da je namjerno prikazano koliko je teško imati psa i koliko trebaš uložiti da se stvarno brineš u njemu.

    SVE U SVEMU - jako mi se svidjelo pogledati film pogotovo jer je Paul Walker predstavljen u jednom lijepom svjetlu, zbilja taman kao posveta zbog prerane smrti, ne znam jesu li na RTL-u to planirali.

    Raspisala sam se malo ja za promjenu... :)

  • #8
    1 7

    postova:1473
    buffalobill @ 6.1.2015. 18:02

    produkcija walt disney ? odma odustajem od gledanja..

  • #9
    1 0

    postova:52
    michaela marić @ 6.1.2015. 23:31

    Film je odličan,od svega psi su najbolji. Gledala sam ga nekoliko puta i definitivno večina pasa su Aljaški malamuti, Max je definitivno Sibirski haski. Paul Walker odličan,šteta zbog prerane i tragične smrti.

  • #10
    0 0

    postova:1962
    aya @ 7.1.2015. 1:48

    definitivno većina pasa su Aljaški malamuti

    Netočno, samo su Buck i Shadow malamuti, svi ostali su haskiji.

    Inače, obzirom da je film sniman prema istinitom događaju, japanskoj ekspediciji na Južni pol 1958., nije naodmet znati da je pasa, zapravo, bilo 15, od kojih su samo dva preživjela.

    I još jedna trivia - "glumci" Max i Maya pojavljuju se i u filmu Snow Dogs (tko bi zaboravio Demona).

  • #11
    1 0

    postova:27
    trnac @ 7.1.2015. 13:18

    Bili oni haskiji ili malamuti, odlični su. Preporuka za pogledat.

  • #12
    0 0

    postova:129
    nena kereš @ 4.12.2016. 19:59

    Pa sad, ne kužim se baš nešto u vrste pasa, ali film je za perporučiti..stvarno!

  • #13
    0 0

    postova:1962
    aya @ 7.12.2016. 22:39

    Tak sad sam skužila naslov - Ostavljeni na Antartici? Antartici??? Zbilja?

  • #14
    0 0

    postova:1962
    aya @ 8.12.2016. 17:37

    Hvala! Osmijeh

  • #15
    0 0

    postova:542
    leon123 @ 15.12.2017. 18:19
    Odlican i napet film.Drzi napetost do kraja.Paul Walker odlican. 7.1/10
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala