Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Nepodnošljivi gnjavator

1
  • #1
    0 0

    postova:580
    arnol @ 22.10.2010. 14:16
    Stvarno smijeh od početka do kraja ! Gledati tko se želi puno smijati !
  • #2
    0 0

    postova:666
    doom @ 22.10.2010. 18:02
    ja sam inace fan jimma i gledal sam sve njegove filmove i svi su u mojoj kolekciji .............:))
  • #3
    1 1

    postova:540
    zubak @ 22.10.2010. 22:00

    Ovo je totalno govno od filma,bar za mene.

    Majke mi,rađe bi otisao kopat vrt ,nego  opet gledao .

    Sjecam se kad sam bio u munjari,davali ga svaki dan.

  • #4
    0 0

    postova:2915
    gorlock @ 22.10.2010. 22:09

    Ovo je totalno govno od filma,bar za mene.

    Majke mi,rađe bi otisao kopat vrt ,nego  opet gledao .

    Sjecam se kad sam bio u munjari,davali ga svaki dan.

    zubak


    e Zubak, slažem se, nisam gledao veće smeće od Carrey-a od ovog filma.  

    Ovaj film je čak teško i nazvati komedijom.

  • #5
    0 3

    postova:1962
    aya @ 23.10.2010. 13:38

    Vidim - tu su uzavrele strasti   !!!

    Kako bilo, svatko ima pravo na svoje mišljenje, a moje je da Jim Carreya ne bih gledala niti da mi netko plati!

    Pa taj čovjek se zna samo iritantno cerekati i raditi grimase. Ak' je to gluma, mislim....

    Ali, ako netko to voli, dopuštam...nismo svi isti.

  • #6
    0 0

    postova:580
    arnol @ 2.1.2011. 17:50
    Ne, ne prečesto je i ovaj film na tv-u. 
  • #7
    1 0

    postova:666
    doom @ 2.1.2011. 18:17

    Vidim - tu su uzavrele strasti   !!!

    Kako bilo, svatko ima pravo na svoje mišljenje, a moje je da Jim Carreya ne bih gledala niti da mi netko plati!

    Pa taj čovjek se zna samo iritantno cerekati i raditi grimase. Ak' je to gluma, mislim....

    Ali, ako netko to voli, dopuštam...nismo svi isti.


    aya

    zanima me kolko si njegovih filmova pogledala da mozes tak bedasti komentar napisati......on ima 19 filmova snimljenih i ja sam ih gledal sve a kad ti pogledas sve njegove filmove onda reci da se u svim filmovima samo cereka i radi grimase jer to nije istina!!!!ako covjek snimi 4-5 filmova de se cereka i radi grimase to neznaci da ostalih 15 filmova radi isto!!!!!!!
  • #8
    0 0

    postova:1962
    aya @ 2.1.2011. 18:36

    Gle, doom, lijepo sam napisala - tko voli, nek' izvoli!

    Preosobno to shvaćaš, svatko ima pravo na svoj ukus, a Jim Carrey meni nije po ukusu, dapače, izuzetno mi je iritantan i odbojan. Ali, ako ga ti voliš, good 4 you, samo izvoli, gledaj i 20-ti film, ja znam da ja neću.

    I da, imam mana kao i svatko od nas, ali bedastoća, vjeruj mi, nije jedna od njih.

  • #9
    1 0

    postova:666
    doom @ 2.1.2011. 18:44

    Gle, doom, lijepo sam napisala - tko voli, nek' izvoli!

    Preosobno to shvaćaš, svatko ima pravo na svoj ukus, a Jim Carrey meni nije po ukusu, dapače, izuzetno mi je iritantan i odbojan. Ali, ako ga ti voliš, good 4 you, samo izvoli, gledaj i 20-ti film, ja znam da ja neću.

    I da, imam mana kao i svatko od nas, ali bedastoća, vjeruj mi, nije jedna od njih.


    aya
    oke nemoras se odma ljutiti ja samo velim da nemres reci da se samo cereka i radi grimase....jer nije tak....a rijec bedastoca nemora uvjek znaciti nesto grdo ta rijec se moze uzeti i sa saljive strane a da sam mislil na ruzni nacin kak si si ti uzela onda bi napisal saasvim nesto drukcije i ruznije!!
  • #10
    0 0

    postova:541
    franz @ 2.1.2011. 18:45

    .. film je ok, a i glumac zna svoj posao, a to je komedija (inace ima tu na portalu slicnih komicara) .. neznam komicare koji ne rade nekakove slicne poteze, a nije da, netko ocekuje od njega kad glumi slicne filomve da se ponasa kao Clint Eastwood!!!

    kad bude 20 film gledati cu i Ja, jer su ok zabavni manje ili vise...

  • #11
    1 0

    postova:514
    fox89 @ 3.1.2011. 13:50

    iako volim carreya ovaj film ne volim, osim ove scene :D

  • #12
    0 0

    postova:348
    masina @ 29.10.2021. 12:27
    Istina, najlosiji njegov film...
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala