Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Juno

1
  • #1
    0 0

    postova:341
    hitman_4 @ 25.9.2010. 13:50
    sviđa mi se ideja,al film je nedorečen....moram priznati da sam puno više od ovog filma ocekivao
  • #2
    0 1

    postova:513
    bozoli @ 26.9.2010. 15:18

    Ovaj film me uvijek podsjeti na to da kada te kriza uhvati, kad ti se nešto loše i veliko dogodi, ti kao pojedinac uvijek imaš pravo izbabrati kako ćeš reagirati.

    Uzimam kao primjer Juno, koja usprkos tinejdžerskoj trudnoći ne pretjeruje u panici i očaju koji bismo normalno mogli vidjeti da se radilo o bilo kojem drugom filmu. Upravo suprotno, ona ne može shvatiti zašto bi u tom trenutku imala samo dvije opcije - pobaciti, ili roditi i odgojiti dijete. Zašto ne (zamislite!) sama odabrati djetetu roditelje?

    I kad smo već kod toga, zašto se uopće ljutiti i udaljavati od djetetovog biološkog oca, ako je to osobu koju stvarno voliš?

    Priznajem, radi se o komediji koja ima popriličan odmak od realnosti, ali isto tako moram priznati da čak i kao realista imam problema reći da u svemu tome nema baš ni trunke istine.

    Pitam se razmišljamo li mi uopće o našim životnim situacijama, ili samo primjenjujemo standardne reakcije koje nam je netko drugi rekao da bismo trebali imati?

  • #3
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 26.9.2010. 15:20
    P.S. Ellen Page filmovi koje vrijedi odgledati: komedija Whip It, i triler Hard Candy :D
  • #4
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 26.9.2010. 15:29
    Pitam se razmišljamo li mi uopće o našim životnim situacijama, ili samo primjenjujemo standardne reakcije koje nam je netko drugi rekao da bismo trebali imati?
    bozoli


    Te predrasude koje Vam netko kaže kako bi trebalo biti po nekakvim načelima je u većini slučajeva najgore što Vam se može dogoditi. Treba slušati svoje srce.

    Već vidim da mi se film neće svidjeti pa ga neću niti gledati. 

  • #5
    0 0

    postova:71
    g_6 @ 12.7.2011. 17:07

    Junin otac: Što je dušo?

    Juno: Trudna sam.

    Junin otac: Oh...dobro. Ja sam mislio da si na opojnim drogama.Laughinghaha

  • #6
    1 0

    postova:422
    jana_banana @ 12.7.2011. 18:05


    Te predrasude koje Vam netko kaže kako bi trebalo biti po nekakvim načelima je u većini slučajeva najgore što Vam se može dogoditi. Treba slušati svoje srce.

    Već vidim da mi se film neće svidjeti pa ga neću niti gledati. 


    gorlock

    Zašto?

    Filmić je poprilično gledljiv i pitak... Ništa ti se neće dogoditi, u najgorem slučaju mogao bi ti se i svidjeti Smile

  • #7
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 12.7.2011. 23:15

    Juno je svima pokazala kako se živi "život", ali to je samo film, u stvarno životu bila bi to iznimka...

    ipak je okolina i životna sredina ta koja uvjetuje i postavlja obrasce ponašanja, utječe na odgoj i obiteljske odnose...

  • #8
    0 1

    postova:560
    crnisokol @ 13.7.2011. 13:21
    čim vidim da glumi ovaj Cera znam da je film osrednji Laughing
  • #9
    0 0

    postova:1130
    mario @ 14.7.2011. 0:03
    čim vidim da glumi ovaj Cera znam da je film osrednji Laughing
    crnisokol

    Pa bio je dobar u onom vs. the World filmu u Arrested Development također. Iako lik uvijek istog.. hm... lika glumi. Neki zbunjeni "indie" tinejdžer.
  • #10
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 14.7.2011. 14:08
    Nisam gledao navedeno...al da uvijek je isti, pitam dal on uopće glumi Laughing
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala