Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Ispod površine

1
  • #1
    2 0

    postova:10
    cubo @ 1.9.2010. 20:44
    Odličan film!!Odlični glumci!!Ima par scena koje neodoljivo podsjećaju na scene iz hitchcockove filmologije.....napet i uzbudljiv triler do samog kraja!!!
  • #2
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 25.3.2012. 12:31

    Triler s elementima natprirodnog koji započinje kao kopija Hitchcockova 'Rear Windowa'. No nakon što vas gotovo uvjeri se radi o njegovu remakeu film uvodi natprirodne elemente, te krene drugim putem.

    Zvuk/glazba je vrlo dobro određen te podiže atmosferu i napetost filma, a sama priča je popriično dobra i interesantna, no kraj, iako neloš, je previše ispunjen klišejima.

    U glavnoj ulozi je odlična Michelle Pfeiffer - možda i njezina najbolja uloga. Harrison Ford mi je bio suvišan u ovom filmu, jer ovakvu nezahtjevnu ulogu je mogao odraditi i neki manje poznati glumac, te tako uštedjeti novac filmskom studiju.

    7/10

  • #3
    0 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 27.12.2019. 20:28

    ....bome ovaj film mi je bio utjerao strah u kosti, radnja malo pomalo ide ka totalnoj napetosti i nelagodi.

  • #4
    1 3

    postova:228
    atlantiday @ 27.12.2019. 22:40

    Osrednji filmić. S obzirom na poznatog režisera, još poznatije glumce, očekivala sam svojevrstan spektakl. No, stvari su od početka krenule loše. Pfeiffer neurotična, ne znaš je li luda do kraja, ili samo napola. U jednom trenutku ta neurotičnost počinje živcirati. Ford hladan kao špricer. Ni u romantičnim scenama (kojih je malo) nije se pomakao dalje od usiljenog osmjeha. Radnja usporena, imamo dvoje glumaca i povremeno se pojavi netko sporedni. Ne, ovaj dvojac nije ispunio film ni pojavom, ni glumom. Čitajući komentare, očekivala sam nekakav preokret na kraju, nešto osvježavajuće što će izdići film iz mora sličnih uradaka, ali ništa od toga. Liku je već od polovice filma pisalo na čelu guilty. U jednom sam se trenutku ponadala da će Zemeckis napraviti preokret i gurnuti nju kao ubojicu koju suprug štiti svim raspoloživim sredstvima, ali ne. On je izabrao sto puta odgledani scenario, tako da je radnja totalno predvidiva sve do samog kraja. Dakle, ako ga ne pogledate, nećete ništa propustiti. Ako se odlučite na gledanje, potrošit ćete nešto malo više od dva sata na film koji će vam uskoro ispariti iz glave. No s obzirom kakvi se sve filmovi prikazuju ovog Božića (ajme majko), ovaj je čisto gledljiv.

    A sudeći po komentarima, očito ima onih kojima se i svidio.

  • #5
    1 0

    postova:23
    deklica @ 20.3.2021. 23:50
    Film je itekako gledljiv, gledala ga nekoliko puta!
  • #6
    0 0

    postova:14
    chunmin898 @ 26.3.2021. 10:52

    Thank you for your post. I have read through some similar topics! However, your post gave me a very special impression, unlike other articles. I hope you continue to have valuable articles like these or more to share with everyone! fireboy and watergirl

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala