Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Robin Hood - Princ lopova

1
  • #1
    0 0

    postova:193
    akasha @ 30.8.2010. 20:51

    Nema komentara??  Evo jedan: gledala sam ovo tamo negdje 90inekoje i nisam imala volje ni želje pogledati opet. Film nije loš, a možda je "predobar", u smislu da ima odlične specijalne efekte i dobro režiarane akcijske scene, ali nekako mi nije sjeo Kostner kao Robin Hood, dok me s druge strane M. Freeman oduševio. Svi ljubitelji avanturističkog žanra i vječne legende o "lopovu koji krade od bogatih i daje siromašnima" obavezno pogledati ovaj film.

    Pitanje za iste (koji su voljni udovoljiti mojoj znatiželji): od mnoštva ekranizacija koji vam je filmski Robin Hood najdraži?   (meni Errol Flynn Laughing)

  • #2
    0 1

    postova:2916
    gorlock @ 30.8.2010. 21:42

    Pitanje za iste (koji su voljni udovoljiti mojoj znatiželji): od mnoštva ekranizacija koji vam je filmski Robin Hood najdraži?   (meni Errol Flynn Laughing)


    Akasha

    Potpisujem !
  • #3
    0 0

    postova:1130
    mario @ 30.8.2010. 22:53
    Aaaaaa... predobro. Pitam se tko je od njih dvojice veći B'stard. Laughing
  • #4
    0 1

    postova:1962
    aya @ 31.8.2010. 13:21

    Pitanje za iste (koji su voljni udovoljiti mojoj znatiželji): od mnoštva ekranizacija koji vam je filmski Robin Hood najdraži?   (meni Errol Flynn Laughing)

    Akasha

    Laughing Ja se ne bi mogla šale odlučit' između Errola Flynna i Kevina Costnera.

    No - podbuhli, punašni Russel Crowe nemre uvjerljivo utjelovit' Robina Hood pa nikak'!

    Prosudite sami....Wink

     Filmski klasik....Innocent

    Ljepotan... Embarassed 

    ...i buhtla Russell....Wink 



     

  • #5
    0 1

    postova:193
    akasha @ 31.8.2010. 14:27

    Laughing Slažem se, aya, u vezi Russella. Koliko god mi je znimljiva i draga priča o Robinu, ne mogu se natjerati da pogledam ovu zadnju.

  • #6
    0 0

    postova:534
    jua @ 31.8.2010. 15:57

    Nisam gledala klasičnog Robin Hooda (shame on me), ovog sa Costnerom na mahove, a ovog zadnje nikako.

    Ali, sudeći po prikazanim trailerima klasik je klasik, Costner je onako...ok...nemam pojma, a Rusell izgleda kao u Gladijatoru, al stariji. Jbg kad god ga vidim poluizbijenog i krvavog podsjeti me na Gladijatora. =)

    A zaboravili ste Robin Hood: Muškarci u tajicama XD

    I onaj film sa Sean Connery-em - Robin & Marion

  • #7
    0 0

    postova:1962
    aya @ 31.8.2010. 20:57

    @ jua

    Robin & Marion i nije klasični Robin Hood - svaka čast i Conneryju i prekrasnoj Audrey Hepburn, ali priča nema puno veze sa zabavnom legendom.

    A muškarci u tajcama se ne računaju Laughing!

  • #8
    2 0

    postova:513
    bozoli @ 31.8.2010. 21:12
    Gladala sam nevoljko ovaj zadnji. Ne da nije loš, nego je čak i dobar. Nemalo sam se iznenadila. U biti to je kao malo realističnija priča o nastanku legende. I da, svjesna sam da Gladijator glumi Robina! What can I say, besides - movie doesn't suck...
  • #9
    1 1

    postova:1962
    aya @ 31.8.2010. 21:41

    @bozoli

    Ma ja niti ne mislim da je film loš, ipak je to "velika holivudska produkcija", samo mi Russell Crowe ne paše kao Robin Hood. Kao da npr. Steven Segal glumi Ghandija Laughing!

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala