Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Rosemaryno dijete

1 2
  • #16
    3 0

    postova:1962
    aya @ 9.6.2018. 14:08

    Ja ću se ipak odlučiti za Leta i
    OsmijehMcConaugheya

  • #17
    0 0

    postova:1473
    buffalobill @ 9.6.2018. 17:12
    pretpostavljam da si vec gledala obadva ili?
  • #18
    0 1

    postova:256
    karter @ 9.6.2018. 19:30

    Ako se već neko dvoumi ja bi uvijek preporučio polanskog, nisam uopće fan njegovih filmova, međutim mora se priznati da mu filmovi idu kao po špagi, redateljski izuzetni, a nitko ne zna ono uznemirujuće, demonsko provlačiti kroz cijeli film, a bez nekih uznemirujućih scena kao on. Slično kao i poslije u kineskoj četvrti, žanrovski drukčijem filmu a opet i atmosferski i tematično i opet se to nešto čudno, demonsko provlači filmom i vješto skriva. Ovi dobri dileri jednom pogledao i zaboravio, mcconaughey ok odglumio, svi će pamtiti kako je smršavio,a sjećam se kako sam te godine stalno kukao kako je leto nezasluženo dobio nagrade i da je netko drugi ispred njega trebao dobiti oscara.

  • #19
    1 0

    postova:1473
    buffalobill @ 9.6.2018. 19:43
    gledao sam Dilere mislim dva puta,najslabija karika tog filma je ona doktorica,i zato sam mu dao ocjenu 9,ta glumica nije dorasla tom filmu,a Leto je zasluzeno dobio Oscara,i da dajem prednost Polanskom veceras
  • #20
    1 0

    postova:1962
    aya @ 10.6.2018. 1:05

    pretpostavljam da si vec gledala obadva ili?

    Da, naravno. Rosemarynu bebu i više puta, ali svejedno dajem prednost Dilerima, iako je svaki film remek-djelo na svoj način.

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala