Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Živi i mrtvi

1
  • #1
    2 0

    postova:519
    buzdovan @ 9.6.2010. 13:42

    Neobično dobar film! Odlična gluma, vrhunska scenografija.

    Jedan od onih filmova koji vam u prvim trenucima poslije gledanja djeluju nekako nedefinirano, a onda kako vrijeme stane prolaziti sve vam se više pojedini segmenti vraćaju u misli. Definitivno, ima ono "nešto dobro" u ovom filmu.

    Obavezno pogledati, toplo preporučujem. Laughing

  • #2
    1 0

    postova:392
    samuraj @ 26.3.2017. 13:21

    Složio bih se s predhodnim komentarom, film zasigurno ima ono nešto što većina novijih hrvatskih filmova nema. Priča je dobra, poruka nije toliko nametljiva, izrazito uvjerljivo prenešena turobna ratna atmosfera, čak ni gluma nije loša. Naravno ima i nekih mana: dijalozi znaju biti tu i tamo malo dosadnjikavi ( to je općenito najveći problem svih naših filmova ) nekad se malo prečesto izmjenjuju te dvije glavne priče, dinamika radnje će nekom biti vjerojatno prespora, meni je OK.

    Jedan od rijetkih hrvatskih filmova od 2000 - ih koji mi je ostao u sjećanju. Nije savršen, no meni barem više nogo solidan. 8/10. 

  • #3
    1 1

    postova:10
    krunoslav kralj @ 26.3.2017. 16:12

    Jedini pravi, autentični, iskreni film o bitkama Hrvata za domovinu.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala