Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Black Widow

1
  • #1
    0 1

    postova:2527
    bearfoot @ 12.7.2021. 23:29

    od blentavog početka i iritantne uvodne špice, do jadno smiješne završne kredit scene film je naporan, više dosadan nego uzbudljiv i zabavan, pun neuspjelih "duhovitih" dosjetki, sve već viđeno, od likova do prizora borbi, ukratko promašaj od filma...šteta...

  • #2
    0 0

    postova:271
    sebulba @ 13.7.2021. 10:49

    Meni čak sasvim ok za ubit vrijeme, a Black Widow kao lik mi i onako nije bila nešto pretjerano zanimljiva. Meni osobno prema nekoj ljestvici ima barem desetak slabijih filmova od navedenog. Veći je problem što me više ništa ne zanima poslije End Game-a.

    Kao i u većini marvelovih filmova negativci su slabija strana filma(ja ih pobjedim), a glavni i sporedni glumci sasvim solidni i ima dosta humora. .

  • #3
    0 0

    postova:1
    arnold @ 14.7.2021. 12:23

    Vrlo dosadan film. Ne razumijem zašto su ga skinuli ...

  • #4
    1 1

    postova:216
    bureq @ 23.7.2021. 13:41

    Meni je film sasvim ok s obzirom da je Black Widow jedna od dosadnijih likova u MCU-u. 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala