Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Okus trešnje

1
  • #1
    0 0

    postova:392
    samuraj @ 6.3.2021. 19:47

    Tko voli art filmove neke večeras pogleda ovo. Ja ne mogu reći da me je nešto pretjerano oduševio, a opet ima nešto napola lijepo, napola morbidno u sebi. Svidjela mi se atmosfera i gluma glavnog glumca. Zanimljiva je priča u vezi njega. Ovo je prva uloga koju je u životu ostvario, imao je već 50 godina, a redatelj ga je otkrio slučajno dok je sjedio u svom automobilu čekajući u koloni. Ujedno ovo je i jedini film od Kiarostamia koji mi se svidio.

  • #2
    0 0

    postova:81
    ahernar @ 9.7.2022. 21:56
    Nije dosadno zato što praktički nema radnje, nego zato što je razina iznesenih filozofskih misli zaista niska. Sve te psihološke rasprave su prilično sirove i nedorađene, a predvidivost psihološke "natur" podrške je velika. ... Ilustriranje atmosfere okolišem (obojene krošnje uz poboljšanje, tama i noć uz pogoršanje) mi djeluju namješteno, bez pravog stapanja. ... Nije mi taj film privlačan. ... Ono što jest interesantno je prikaz raznih tipskih likova, pa i nacija. 6,6/10
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala