Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Nashville

1
  • #1
    0 0

    postova:392
    samuraj @ 29.4.2020. 21:32

    Jel gledao netko možda ovo ili trenutno gleda? Ja sam pokušao i uz najbolju volju odustao nakon nekih sat vremena. Da ga j.... ne ide. Nikada u životu nisam gledao film u kojemu su ama baš svi likovi, pa čak i statisti koji samo prođu kroz kadar toliko iritantni. A u tih sat vremena likova ima priličan broj. Uz to također ne vidim niti koja je poanta svega toga, osim promašene predrasude da se country glazbenici prikažu kao čvrsto konzervativna većina.

  • #2
    1 0

    postova:1473
    buffalobill @ 30.4.2020. 12:43

    ja sam gledao jer volim Altmana, slazem se da je sve skupa malo iritantno,ti preklapajuci dijalozi a i likovi,film je pun simbolike koja je prikazana anegdotalno, no nije mi se dalo sve to analizirati niti bi sve shvatio,amerima je valjda to lakse..nismo nauceni na takve filmove

  • #3
    0 0

    postova:392
    samuraj @ 30.4.2020. 13:34

    Vjerojatno imaš pravo, očito tu treba poznavati materiju. Inače i ja volim Altmana.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala