Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Izazivač: Le Mans ’66

1
  • #1
    1 2

    postova:392
    samuraj @ 1.2.2020. 18:26

    Ne znam dali sam samo ja tog mišljenja, no ovo mi izgleda kao jedna od boljih Damonovih uloga. Inače taj mi je glumac jedan od precjenjenijih u Hollywoodu. Bale ko po običaju iritantan. A film je vrlo dobar. Zanimljiva tema, dobro obrađena, možda ipak malo predugo traje. Fanaticima automobilizma i njezine povijesti će se sigurno još više svidjeti nego meni.

  • #2
    0 0

    postova:216
    bureq @ 16.6.2020. 12:06

    Film je jedan od boljih iz 2019., glumci odlicni kao i efekti. Jedini minus bi dao zbog prebrze izgradnje prvog modela auta koji se samo odjednom stvorio. Steta sto to nisu malo detaljnije napravili.

  • #3
    0 1

    postova:2527
    bearfoot @ 4.7.2020. 23:53
    Zanimljiva epizoda iz auto prošlosti koja je zaslužila predaniju ekranizaciju s uvjerljivim dijalozima, a ne ovako površno i na brzinu sklepan film...hrpa epizoda bez duše...prekretnica u filmu dešava se nakon razgovora sa Fordom u uredu, do tada sve ja skoro na granici gledljivosti, a zatim ima jos nekoliko prizora koji su, samo zahvaljujući glumi, uspjeli odvući film od trivijalnosti...
  • #4
    0 0

    postova:17
    derle @ 19.10.2021. 19:10
    Sestra me na prevaru povela u kino, ali nisam požalila - film je bio za svaku pohvalu, iako nisam fan moto-sportske ekranizacije 😁
  • #5
    0 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 23.7.2023. 17:20

    Gledam film s par godina zakašnjenja na RT "f**king" L-u, što znači , na najgori mogući način, s vijestima i blokovima relama od 10 minuta itd itd. Ali ,ipak, nakon pola odgledanog, odustajem Cool.  rtl je smeće a fillm je trunje Plazi jezik

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala