Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Za dolar više

1
  • #1
    0 0

    postova:540
    zubak @ 10.1.2010. 19:53
    Bolji nego prvi ,Cool cak je bolji i od Partizanske eskadrile,hihihihi.
  • #2
    5 1

    postova:2916
    gorlock @ 16.1.2013. 21:19

    Drugi dio od 3 odlična westerna koja su proslavila kako Eastwooda, tako i Leonea.

    Uvijek rado gledan Za Dolar više, spada u kategoriju filmova koje jednostavno morate pogledati.

    Ne znam da li postoji ljubitelj westerna (a i općenito filmova uopće) a da ne zna za ovaj film.

  • #3
    3 0

    postova:54
    meanmotherfucke @ 21.8.2016. 13:13

    Upravo odgledah po XX-ti put..

    Ma šta reči.riječi su suvišne  GENIJALAN film

    Van Cleef je odlican kao i Eastwood. Njihova karima je nemjerljiva i dan danas..

    Još dodaj Maria Volonte kao manijak El Indio(po meni najbolji western negativac ikad),te Mario Brega kao vojnik,te agresivni Kinski...te Morriconeova mjuza .Leoneova režija.. Ocjena 11/10

  • #4
    3 0

    postova:2
    krunoslav kunštek @ 15.1.2017. 4:06

    Clint Eastwood . Legenda

  • #5
    0 2

    postova:1473
    buffalobill @ 6.8.2017. 19:04

    nisam ga dugo gledao ali vidi se da se Leone a pogotovo Eastwood tek zagrijavaju u ovom filmu,ma pobrkao,mslim na Za saku dolara koji je bio neki dan na tv-u,Eastwood govori kao neka curica,sve je to u kasnjim filmovima ispolirano i uslo u legendu

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala