Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Yesterday

1
  • #1
    2 0

    postova:228
    atlantiday @ 1.11.2019. 17:08

    Simpatičan, mlaki filmić, za ubiti oko, ili dokono poslijepodne. Ništa više.

  • #2
    1 0

    postova:507
    pandaboy @ 13.11.2019. 20:15

    Mislim da su izvedbe prilično dobre (posebno H. Patel, L. James), pjesme su dobre (za što su zapravo zaslužni Beatlesi, ne film) ali to je to što mogu nabrojati od onoga što mi se svidjelo. Film ima simpatične humorne trenutke, ali ne i jake.

    Da posudim izraz od @atlantiday, film je mlak, a najveći uzrok tome je nedostatak ikakvih izazova ili problema u filmu. Glavni lik plagira pjesme od The Beatlesa, time se proslavi (i to je zabavan fantasy koncept) samo što  također nikada ne naiđe na velike prepreke. Čak i kada bi se trebao naći u problemu i kada mi se u filmu učinilo da se zapaprilo, ono je ispalo san ili kao nekakva sitnica za koju je još i glavni lik nagrađen.

    To se proteže čak i na romantični dio, gdje nema pravih velikih prepreka ili borbe. Istina je da romantične komedije imaju često klišej radnje ali dok su likovi simpatični i ti klišeji su ok, barem predstavljaju nešto s čime se može poistovjetiti, bilo dal je riječ o prijateljima koji se zaljubljuju, neprihvaćenoj ljubavi, ljubavnim trokutima, četverokutima itd. Likovi ovdje jesu simpa, ali nisam imao dojam da među njima postoji neka teža i ozbiljna prepreka već da rade drame od problema koji su lako prebrodivi.

    Film ubacuje komentar o današnjoj glazbi, kritiku na marketing glazbe i sl. ali ništa duboko.

    Osim što je mlak, film je plitak. Solidno je napravljen, nije uvredljiv, ne mogu reći da je grozan, ali imao sam feeling da je bio jednostavno gubitak vremena. Falilo mi je "ono nešto" da me drži zainteresiranim kroz cijelo gledanje.

  • #3
    3 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 13.11.2019. 21:38

    Zasr*li su romantični dio filma, likovi,taj (ne)suđeni par,... nisu prenjeli emocije, ni sebi ni nama. Ali film je vrlo gledljiv i zanimljiv, pogotovo za fanove Beatlesa ,pop rock glazbe i rock n roll ikonografije.

  • #4
    3 0

    postova:507
    pandaboy @ 13.11.2019. 21:43

    ...pogotovo za fanove Beatlesa ,pop rock glazbe i rock n roll ikonografije.

    Ok, slažem se s time, izaziva nostalgiju za Beatlesima i dobro opisuje ono što njihova glazba njihovim ljubiteljima znači. Za fanove ima barem taj plus koji se ipak vrijedi spomenuti.

  • #5
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 2.11.2021. 20:47

    odlična ideja zaslužila je puno zabavniji film...hej Dude...Plazi jezik

  • #6
    0 0

    postova:208
    jeremiah @ 19.12.2022. 22:58
    Slažem se grizli, super ideja. Šteta što nije pretočena u bolji film jer priča je tu
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala