Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Neočekivana ljubav

1
  • #1
    0 0

    postova:1090
    yuma @ 21.5.2019. 21:30

    Zzzzzzzz... 

  • #2
    0 0

    postova:92
    ichglotztv @ 21.5.2019. 22:08
    Ja ovakve filmove zovem "lipi film". To je ono kad se smiješiš i nasmiješ, kad zasuziš od dragosti, pa i tuge. Priča teče laganini, nema dernjave i šokova, a likovi ako i zabeštimaju već se u slijedećoj sceni ispričavaju. Na kraju je happy end, onaj od kojeg ti bude toplo oko srca. Nekima su ovakvi filmovi kič ili dosadni. Ja volim ovakve opuštajuće priče gdje mozak može na pašu. Još kad je gluma vrhunska i režija respektabilna, dapače, bring it!
  • #3
    0 0

    postova:1090
    yuma @ 21.5.2019. 22:21

    Poštujem tvoje mišljenje i drago mi je kaj ovakav pozitivni, benigni i optimističan film nekog zabavlja i čini sretnim! Imam i ja takve filmove, srećom. Jebiga, ovaj mi je dosadan, klišej, priča bez uzbuđenja, previše se puta posvade pa se, predvidljivo, pomire, pa sporedni likovi također plastični, dijalozi su mi dosadni. A Diane Keaton... Draga mi je strašno, ali zadnjih nekoliko filmova su joj najjeftinije limunade ne za mozak na pašu nego baš flat rate. I među ova dva glavna lika nema nikakve kemije, baš su mi bili dosadni... :-) 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala