Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Ubojstva u Limehouseu

1
  • #1
    0 0

    postova:1090
    yuma @ 10.3.2019. 9:12

    Kratak opis radnje nije točan; Lizzie nije svjedokinja ubojstva nego je optužena za ubojstvo muža, a inspektor paralelno istražuje to obojstvo i serijska ubojstva.

    Film je zamišljen u kombinaciji klasičnih stilova A. Christie I H. Poirotea uz malo golotinje I nesto žešćih prikaza sa policijskih uviđaja pa tko to voli, u tom dijelu nema većih problema..

    Slijedi potencijalni spoiler. Ne otkrivam ubojicu nego pišem o njenu:

    Ono što mene muči je što gledatelju nije ponuđen niti jedan trag u otkrivanju tog zločina koji bi uputio na otkrivanje ubojice. Takvi krim filmovi ne mogu imati istinsku vrijednost jer u tom žanru ti uživaš i zbog toga jer ti radi mozak, kombiniras  i igraš se detektiva. Ako ti scenarij ili barem režiser nekako ne daju barem par hintova koji su actually utemeljeni na realnim iako možda ne na prvu očiglednim cinjenicama, onda ubojica može bit i ona tamo baba koja se pojavila iza svih u jednoj sceni dok je birala jabuke na štandu. Mislim,to tako ne ide, takav krimić može napisati i snimiti svatko.

    Eto, zbog toga niza ocjena. Inače je film zabavan i svi elementi su korektni (imam još primjedbi koje u usporedbi s gornjom postaju manje bitne) 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala