Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Nova tema

1
  • #1
    0 0

    postova:242
    smarkovi @ 3.3.2019. 13:59
    Glen Close je za ulogu u tom filmu bila nominirana za Oscara za najbolju žensku glavnu ulogu.Nije ga dobila,pa osobno ni ja joj nebi dao makar je odradila više nego dobro. Sam film počinje dosta sporo i ne obećavajuće,ali kako radnja odmiče polako Vas uvlači u priču i postaje zanimljiv.Kulminira kada se suprug zahvaljuje svojoj supruzi,a samo njih dvoje znaju pravu istinu.Scenarij je fantastičan,i prepoucujem ga pogledati,pogotovo ako volite priče koje donose odnose između bračnih partnera.Nije za one koji vole akciju,specijalne efekte i krvoproliće.
  • #2
    0 6

    postova:11
    dack @ 3.3.2019. 16:51

    Film je loš, daleko ispod granice snošljivosti, ali takvih je bila ogromna većina protekle nam filmske godine. Glumačke role su mi nebitne, kad je film loš ona može ostvarit ulogu života, ali mene to ne zanima i tome neću nikad posvetiti nikakvu pažnju. Mene je uvijek i jedino zanimao film kao cjelina. Koga zanimaju individualna "umjetnička" prenavljanja egotripera pred kamerama zbog čega ispašta cijeli film neka gleda iritantne uratke Daniel Day Lewisa.

  • #3
    5 1

    postova:507
    pandaboy @ 3.3.2019. 22:06

    dack, pa kako te zanima film kao cjelina ako te ne zanima gluma? To je dio filma, onda te zanima valjda većina filma osim glume? "Cjelina" je 100% nečega, sveukupno, zar ne? Neodlučan

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala