Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Udovice

1
  • #1
    1 0

    postova:256
    karter @ 3.2.2019. 12:33

    Pa mene nešto i nije oduševio. McQueen je izvrstan filmaš, ali kao što sam jednom napisao samo je pitanje bilo kada će potpuno ući u američku komercijalu i manistream, vrlo malo je ostalo od njegovog art štiha pogotovo prva dva filma pa i 12 godina ropstva koji je isto imao neki njegov autorski pečat. Ovakvih filmova smo se već nagledali, možda ne sa ženama u glavnim rolama, ali s obzirom na potenciranje feminizma u današnjim filmovima to je očekivano. Što se tiče društvene i političke pozadine filmova to je ok, lijepo je vidjeti da sprega crkve, kriminala i politike svugdje ista bilo da se radi o chicagu ili našoj zemlji. Farrell isto pogađa u srž kad kaže da su za izbor samo novac i prazna obećanja bitni. Tako da ima tu i dobrih stvari, par njegovi redateljskih rješenja je isto zanimljivo ali onaj dio ultrafeminističkog pljačkaškog filma mi je nekako naivan, nerealan pa djelom i promašen. Sve u svemu korektan film s obzirom na filmsku godinu ali po meni uvjerljivo najgori film mcqueenove karijere. 7/10

  • #2
    3 1

    postova:22
    budha @ 3.2.2019. 18:45

    film je teško smeće

  • #3
    0 3

    postova:1130
    mario @ 4.2.2019. 12:52

    Htio sam da mi se film više svidi ali nešto mi fali... nije mi baš kliknula ta kombinacija političke drame i napetog heista filma. Imam osjećaj da bi guštao u tim pričama da su dva odvojena filma ali ovako mi izgleda kao da gledam dva odlična filma koji su spojeni u jedan dobar.  


    Moram ipak nahvaliti glumačke izvedbe, pogotovo Violu Davis i Elizabeth Debicki, u biti cijela glumačka postava je odradila vrhunski posao.

  • #4
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 23.1.2020. 9:06
    Oke je film...zabavan, napet, s malo ziheraškim obratima...Duvallov lik starog prekaljenog "političara" je genijalno prikazan, gluma opcenito vrhunska...nisam gledao redateljeve druge filmove pa ne mogu usporediti, ali sudeći po komentarima veselim ih se pogledati
  • #5
    1 0

    postova:228
    atlantiday @ 27.9.2021. 19:53

    Film je loš. Dosadne ženske, nemaštovita radnja, glup scenarij, pojavljivanje Neesona na kraju bilo je samo zakucavanje i podvlačenje svega navedenog. Žao mi je što sam potratila vrijeme na ovaj film koji toga nije bio vrijedan.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala