Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Slatka mala tajna

1
  • #1
    4 0

    postova:507
    pandaboy @ 22.1.2019. 21:09

    Komedija-triler koji funkcionira?! Meni najveće filmsko iznenađenje 2018.

    Ono što počinje poput moderne romantične komedije ubrzo dobiva svoj trilerski štih putem raznih obrata iza svakog ugla. Nesigurna i nespretna ali dobronamjerna Stephanie i glamurozna, tajanstvena i manipulativna Emily su zanimljiv par. Koliko god bile različite, oboje se na neki način upotpunjuju, no posebno je zadovoljavajuće promatrati Stephanienu transformaciju u femme fatale pod utjecajem njene prijateljice.

    Svaka otkrivena tajna otvara novu i film je prilično nepredvidljiv, kako po priči, tako i po svojoj identifikaciji po žanru. Otkrivanjem pojedinosti oko Emilynog nestanka, svi postaju sve više i više sumnjivi, pa tako čak i sam glavni lik, nitko se ne čini sigurnim ili nevinim.

    Film ima bome i stila, od fancy francuske new wave glazbe, pa do scenografije koja daje suptilnu notu karakterizacije likovima (kontrast Emilyne galmurozne vile i Stephanienog uredno organiziranog doma). Izvedbe svih glumaca su mi bile odlične, uključujući i djece.

    Možda po koja šala previše u nekim neprikladnim trenutcima i malo slabiji završetak. Ipak, film je zaigran, sexy, napet i jednostavno zabavan od početka do kraja.

  • #2
    2 0

    postova:392
    samuraj @ 18.10.2019. 14:20

    Jedno od većih osvježenja zadnjih godina koje sam pogledao u moru komercijalnih konfekcijiskih filmova s kojima nas šopaju. Nije savršen, niti je neko remek djelo, ali je pravi primjer kako bi trebao izgledati jedan moderan film. Kao prvo spoj različitih žanrova - komedija, triler, drama, psihološki, misterija, ljubavni. Sjajan ritam, nikada dosadan i ni malo prerazvučen, pametno osmišljena radnja, opičeni likovi, nepretenciozan, a opet niti suhoparan, fantastično izabrani glumci za uloge koje tumače. Taman svega koliko treba.

  • #3
    1 0

    postova:2527
    bearfoot @ 28.10.2019. 8:49

    neuvjerljivi likovi, neuvjerljivi dijalozi, neuvjerljiva radnja, policajac živa pizdarija...ostavit ću na ovim karakterizacijama bez uvredljvih riječi...niti komedije, niti drame niti napetosti

  • #4
    1 1

    postova:208
    jeremiah @ 22.4.2022. 22:01
    Da se nadovežem, totalna pizdarija. Još samo fali pohotni očuh i batler ubojica
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala