Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Filozofija ubojstva

1
  • #1
    3 0

    postova:6
    tony bestinsky @ 4.11.2018. 9:28

    Dakle, da bi svakog potencijalnog gledatelja pripremio na ovaj film, toplo savjetujem što da uzmu u kino. Prije svega, nemojte kupovati kokice jer ćete ih prosuti nakon 15 -20 minuta (kada zaspite). Uzmite deku, jastuk i budilicu i nastelajte ju na 90 minuta. Ako hrcete uzmite i frenda, curu ili kuma koji će vas povremeno pogoditi laktom pod rebra da se smirite...
    O sadržaju filma ne mogu reći bas nista korisno jer sam dio prespavao a dio nisam razumio. Rasprave o biti života, percepciji svijeta iz ugla filozofa profesora i policijskog inspektora nitko živ u kinu nije skuzio.
    I sve nekako čekate hoće li se išta dogoditi no dogodi se jedino to da razmišljate o tome gdje ste spremili zimske gume da ih ne možete naći, kada će Hajduk biti prvi, koliko možete dobiti za stan na tržištu i zašto vas svrbi područje oko lijevog jaja...
    Jasno, uvijek možete izaći van iz kina ali nekako vam se čini da svih drugih 9 ljudi u dvorani pozorno, ne micuci se gledaju film, pa se zapitate jeste li vi možda priglupi pa ne kuzite jedini sadržaj. Kasnije shvatite da su svi spavali...

    Kada film napokon završi jedino što želite je otići što dalje od kina i zapaliti svijeće nekim našim redateljima jer "olujne tisine" ili "isprani" za ovo čudo od filma izgledaju kao najnapetiji triler...

    Moja preporuka, film idite gledati samo ako bolujete od zadnjeg stupnja insomnije jer ćete garant zaspati nakon 10 min.

    Ime tog švedskog redatelja ću zapamtiti za cijeli život i radije ću dopustiti da me jebe pristavi patuljak s herpesom u dupe nego pogledati ikada više film koji on režira... 
    /data/user/0/com.samsung.android.app.notes/files/share/clipdata_181104_092130_013.sdoc

  • #2
    0 0

    postova:1091
    yuma @ 4.11.2018. 15:28

    Tony, ti si novi hit na forumu (plačem)! Ko u kuglanju, ako idući osvrt napišeš isto ovako zabavno, dobiit ćeš  bonus za  ovo prvo bacanje :-)  Aj napiši za neki film koji ti je bio sjajan! ;-) 

  • #3
    0 0

    postova:6
    tony bestinsky @ 4.11.2018. 21:16

    Yuma, ja pišem dobronamjerno no brutalno iskreno. Ne pada mi na pamet sada ni jedan dobar film da dam svoju kritiku a iskreno, kasno je, ispred sebe imam odličnu rakiju sa srcanikom (vrsta korijena), buraz mi nešto trkelja, trpam u sebe uz put samoborska kremšnite i literarni uradci mi u ovom trenutku ne padaju na pamet... Znas ono kada ti je dobro pa ne zelis raditi ništa drugo... A i brat me nekako gleda ispod oka jer on ne razumije koji Bog zurim u mobitel i pišem poruku (a dosao sam mu u goste). Očekivano za nekog tko ima Nokijin 3110 mob (vjerojatno zadnji u RH)...

    uglavnom, planiram ovih dana u kino pogledati neki film a moguće cu (na tvoje traženje) napisati i neki komentar vezan uz TV film koji se bude vrtio...

    jvala na tvojim kritikama mojih kritika i čujem ose...

  • #4
    0 0

    postova:6
    tony bestinsky @ 4.11.2018. 21:26

    Budem cum ulovim vremena... no trenutno sam vise zaokupljen s time GDJE SAM OSTAVIO ZIMSKE GUME da ih ne mogu naći... Pa Jbte, ljudi izgube upaljač, spangu za kosu, Duško Lokin je sigurno jednom negdje zametnuo periku, svi izgubimo nevinost jednom ali da netko može izgubiti zimske gume, to već granici s ludilom...

    kada pogledam neki film napisati cu svoje mišljenje, brutalno iskreno a ako vrijedi, sigurno cu ga pohvaliti 

    ako ce biti los, ocekuj nešto poput ovog sto sam zadnje napisao...

    ps u mojoj Kritici je sve napisano iskreno osim onog o jajetu i svrbežu... to je bila cista dramaturgija...

  • #5
    0 0

    postova:6
    tony bestinsky @ 4.11.2018. 21:27

    Budem cum ulovim vremena... no trenutno sam vise zaokupljen s time GDJE SAM OSTAVIO ZIMSKE GUME da ih ne mogu naći... Pa Jbte, ljudi izgube upaljač, spangu za kosu, Duško Lokin je sigurno jednom negdje zametnuo periku, svi izgubimo nevinost jednom ali da netko može izgubiti zimske gume, to već granici s ludilom...kada pogledam neki film napisati cu svoje mišljenje, brutalno iskreno a ako vrijedi, sigurno cu ga pohvaliti. ako ce biti los, ocekuj nešto poput ovog sto sam zadnje napisao...ps u mojoj Kritici je sve napisano iskreno osim onog o jajetu i svrbežu... to je bila cista dramaturgija...

  • #6
    0 0

    postova:18
    grgoboy2 @ 12.4.2021. 1:46

    super članak dobar film

    smrtovnica

    smrtovnica

    esmrtovnice

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala