Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Skyscraper

1
  • #1
    1 0

    postova:216
    bureq @ 18.9.2018. 2:26

    Jedan od najgorih novih filmova koje sam pogledao u zadnjih 5 godina. Pogledati samo ako vam netko prijeti pistoljem. Jadan onaj tko je platio ulaznicu za kino da bi pogledao ovu visokobudzetnu losu kopiju Die Harda. Nije mi jasno zasto Dwayne Johnson prihvaca uloge u ovakvim filmovima jer je on ipaka sada glumac s A liste, naravno nije toliko talentiran ali je poznat i napravio je niz dobrih filmova... i onda prihvati ulogu u ovakvom filmu... pa koliko love si uzeo za ovo???? Ovo je film u kojem se lik bez noge penje po neboderu i skace s dizalice na zgradu na visini od 500 i nesto metara... a na kraju filma se tuce na vrhu zgrade na visini od 1300 i vise metara i otporan je na vjetar koji pokrece ogromne turbine... ljudi bjezite od ovog cirkusa, ne trosite zivot na ovo... bolje pogledajte sjednicu sabora ili kako trava raste

  • #2
    0 0

    postova:208
    jeremiah @ 12.6.2022. 13:37
    Ili osluškujte kako 🐌 grize salatu
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala