Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Meg: Predator iz dubina

1
  • #1
    1 5

    postova:371
    cala @ 11.8.2018. 18:20

    samo sam premotao film i odgledao neke scene i mogu reći da film ne valja ništa,nula bodova

  • #2
    1 1

    postova:108
    lukas abramović @ 27.8.2018. 22:32

    Mogu reći da mi je drago što nisam imao tako visoka očekivanja pa mi film i nije na kraju ispao toliko loš...dobar za pustiti mozak na pašu i gledat Stathama na djelu...kud on prođe, tud trava nije rasla...

    Nije mi se svidjelo kako su predstavili Mega jer mi je nekako ispao preblag...ovo će zvučat morbidno, ali nije pobio ni upola onoliko koliko sam očekivao, i nije mi se svidjelo na kakve su se bizarne načine neki preživjeli spasili iako bi čovjek već tri puta pomilsio: "eto, gotovi su"

    Glumačka postava, pokraj Stathama, mi nije nešto posebno, od prije znam samo Ruby Rose, a ona, iako izgleda badass, ne zna to baš dobro odglumit...

    Iako ovaj film ima dosta rupa, najveća po meni je humor, dakako, pod tim se mora pdrazumijevati da humora ima, no toliko je loš da to na kraju i nije humor, nego mrcvarenje dijaloga...Jedina stvar na koju sam se uspio nasmiješiti je referenca iz "Finding Nemo"..."Just keep swimming"

    Mislim da ovaj film nije loše za pogledat kad već imate Stathama koji je najjači adut ovog mlakog filma, dobro dođe za isključit mozak i ubit dva sata, no ako ga već mislite gledat, nađite način da ga gledate besplatno jer biste u suprotnom mogli zažaliti za novcem...ali kad ga jednom pogledate, nakon par dana ćete zaboravit da je ovaj film ikad postojao...

    6/10...da nije Stathama, ne bih išao preko 4...

  • #3
    1 1

    postova:371
    cala @ 22.9.2018. 12:14

    sinoć pogledo cijeli film i opet mogu reći da ne valja ništa,priča teški klišej,glumci promašeni za 100%,i onda još kad vidim da ste vi ovo sa 8 ocijenili....ajde da imam 15 godina vjerojatno bi mi bio zabavan makar, ali previše sam filmova odgledo da bi me ovo sranje zadovoljilo....naravno očekujem bar 2-3 nastavka

  • #4
    2 1

    postova:8
    armyn__c @ 7.10.2018. 14:57

    Film je sasvim ok, ko voli nek izvoli, o ukusima se ne raspravlja, ne treba govorit nekome šta će ko da gleda, neko voli, neko ne..zbog nekih komentara čovjek ne može ni jedan film da pogleda, ne treba to radit, moja ocjena 8/10, ima nerealnih scena, gluma je dobra, radnja filma, ideja su ok.. cheers! Cool

  • #5
    0 2

    postova:2916
    gorlock @ 29.10.2019. 22:15

    U nedjelju bila premijera filma na HBO-u, a i nadalje ga je moguće gledati na HBO-u.

    Uglavnom, teško je ispuniti sva očekivanja u ovom žanru. Po meni film ima sve, dobru priču, likovi se dobro razvijaju, ima pomalo i horor scena, pomalo i humorističnih, dosta je akcije, čak je i glazba ok, u nekim djelovima film je napet, u nekima pak pomalo predvidljiv itd....

    Kome je predvidljiv, pa nama koji smo gledali mnoštvo filmova na ovu temu, teško ih je nabrojati na jednu ruku koji su dobri. Kultne Ralje današnjim teenovcima je pomalo dosadnjikav film, ali Meg je baš ok film, rekao bih suvremene Ralje.

    7/10

  • #6
    0 0

    postova:49
    bruce_lee @ 17.3.2020. 20:20
    .
  • #7
    1 0

    postova:9
    meriiiva @ 2.1.2021. 19:10
    Nije loš,gledljivo 😉😊
  • #8
    0 0

    postova:7
    golub24 @ 4.1.2021. 1:58

    Ugodno sam iznenađen, dijalozi su kao i u svim ovakvim filmovima nepodnosljivo uzasni, ali akcija štima

    Spoiler: Cijeli film čekam da psina sruši bar jedan helikopter, nažalost to nisam ni dočekao

  • #9
    0 0

    postova:2
    zlajota @ 5.2.2022. 19:19
    Gledljivo 5/10
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala