Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Daleko od raja

1
  • #1
    0 0

    postova:72
    okigala @ 2.7.2018. 22:58

    Filmčina. Melodrama je najbolji žanr, u rukama majstora.

  • #2
    0 1

    postova:7
    carmen @ 12.3.2019. 22:53
    Fantastična melodrama. A bila sam skeptična. Režija, priča, glumci - sve 5!
  • #3
    0 1

    postova:20
    kruno14 @ 28.11.2019. 17:14

    Genijalna kostimografija,scenografija, glumci, režija, sve.

  • #4
    1 0

    postova:1091
    yuma @ 23.1.2020. 22:37

    Prvo, dobro da nisam čitala "kratki" sadržaj, jer u njemu je otkriven cijeli sadržaj.

    Drugo, gluma je katastrofalna, Moore jednostavno ne leže ovakve uloge jer ovo nije prva ovog tipa u kojoj toliko forsira da ju je teško gledati. Npr. SUBURBIAN. Isto radnja 50-ih, usput rečeno, Clooney sudjelovao u produkciji oba. Cijelo vrijeme mislim OK, tak glumata jer joj je uloga da glumata, na kraju filma će puknut i pokazat drugo lice lika. Ali ne, do kraja inhibirano usiljeno šapće i svakom replikom se pati i ona i gledatelj. Quaida uopće neću komentirati, on je prelos, na granici karikature. U jednoj sceni je otišao u karikaturu.

    Muzika iritantna za popizdit. Fotografija kričava. 

    Ipak,film ima neke vrijednosti pa nije skroz za otpis. Kostimografija i scenografija prelijepi. Priča je relativno OK osmišljena a nešto lošije izvedena.

    Mlak film, daleko od nečeg dovoljno kvalitetnog. 

  • #5
    0 0

    postova:348
    masina @ 19.11.2021. 19:04
    U pravu si yuma, mlako. Scenografija jeste jedino sto valja. Plus sto ima nekoliko pogresnih stvari u prici, kao npr. SPOILER crnac 50’ ima svoju radnju i slobodno se krece medju bjelcima hmmm. Ok, bio je par puta udaren po prstima, ali samo verbalno, i klinka mu dobila kamen u glavu. Mislim da je to previse blago prikazano za to doba u u.s.a. Drugo, njen coek, ispostavilo se da je gay i hoce razvod i to je to, bez problema. Bullshit. Gay-ovi u to vrijeme su prolazili gore od crnaca, i ima jos nekoliko stvari da sad ne duzim, znaci prica je malo neuvjerljiva. Sve u svemu moze se pogledat i to za neki romanticni par uz casu vina navece, onako, neobavezno sa nekim magazinom u rukama ili novinama da se ubije dosada od gledanja kompletnog filma, jer nije za punu paznju.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala