Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Lady Bird

1
  • #1
    1 2

    postova:392
    samuraj @ 21.2.2018. 12:39

    Hmm... Da je film loš, nije, što više dobar je, samo što mi više izgleda kao neki TV film što se prikazuje radnim danima u popodnevnom terminu nego kao film koji kandidira za oscare i na listama je najboljih godine. Priča je jednostavna i već dosta puta viđena, mada ipak mislim da su ovdje likovi malo dublje okarakterizirani. Ono što bi istaknuo kao najbolje u filmu je gluma glavne glumice, iako su i svi ostali dobri. Glavni lik koliko god je teška ličnost opet s druge strane budi i simpatije kod gledatelja. Sve ostalo kao i u drugim američkim teen filmovima, od atmosfere, dijaloga, scenografije, humora... No dobro, nemora svaki film biti pretenciozan da bi bio dobar. Možda i ovakvi filmovi trebaju dobiti svoju priliku da odu do kraja.

  • #2
    1 2

    postova:126
    fdrdf9 @ 21.2.2018. 13:20

    Meni je ovo bilo apsolutno negledljivo.

  • #3
    1 0

    postova:186
    boatenga @ 24.2.2018. 23:31

    Ni sam to ne bi bolje sročio..

    Smije se

  • #4
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 7.3.2018. 17:23

    ukratko, dosadno loše i beživotno.....sporedna uloga za oskara???tipicno američka priča reako bih koju ja ne razumijem

  • #5
    0 1

    postova:517
    svrljozvrljo @ 8.3.2018. 18:55

    ...čekaj vidit shape of water, hahaha

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala