Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Batman: Gotham by Gaslight

1
  • #1
    2 0

    postova:507
    pandaboy @ 2.2.2018. 21:17

    Uzeti stripovske junake i staviti ih u alternativnu verziju njihovog svijeta može biti osvježenje od njihovih uobičajenih priča. "Old Man Logan", "1602." , Superman: Red Son/All-Star, "Spiderman Blue" su neki od dobrih primjera.

    "Batman: Gotham by Gaslight" nije među njima, i krivnja dijelom leži u izvoru adaptacije. 
    Staviti Batmana u ulogu lovca na Jack the Rippera po viktorijanskoj verziji Gothama zvuči cool...no ono što je učinjeno s tim konceptom je siromašno.
     
    Riječ je o stripu od kakvih 50-ak stranica, što znači da nema puno likova, niti je posvećeno puno vremena istraživanju o identitetu ubojice što zvuči idealno za detektivski lik kao što je Batman.
    Nadao sam se da će, ako ništa drugo, barem vizualno biti zanimljiv jer crteži u stripu odlično dočaravaju mračnu atmosferu. Međutim, odlučili su se za potpuno drugačiji dizajn (možda radi budžeta?). 
     
    Propuštena prilika da prošire priču ili da naprave barem vizualno dojmljiv kratki film... 
    „From Hell“ je puno bolja strip priča o Jack the Ripperu, s puno boljom filmskom adaptacijom.
     
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala