Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Snjegović

1
  • #1
    2 0

    postova:507
    pandaboy @ 22.10.2017. 14:53

    Nisam čitao puno skandinavskih krimi romana, no par onih iz Jo Nesbo (o s onom kako-god-se-već-čita / crtom) serijala o Harry Hole-u su mi se svidjela, pa tako i "Snjegović". Stoga sam se veselio ovom filmu.

    Bez obzira tko je pročitao knjigu ili nije, preporučio bih preskočiti ovaj film.

    Radnju filma mi je bilo teško pratiti, unatoč tome što sam čitao knjigu (ok, jesam i malo spor, no to je nebitno sad!) Cijeli film se čini jednostavno nedovršenim ili osakaćenim lošom montažom. Da, ima velikih imena u filmu, no koji god glumci bili u filmu, to ne znači ništa ako je priča sastavljena toliko kaotično.

    Ovo je najgori film ove godine koji sam dosad gledao, (a gledao sam "Geostorm" u istom vikendu).

    p.s. 

    jedino pozitivno što sam dobio iz filma je da sam napokon saznao kako se zove ova pjesma

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala