Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Pirati sa Kariba: Salazarova osveta

1
  • #1
    2 3

    postova:108
    lukas abramović @ 30.5.2017. 13:10

    Jedan od onih nastvaka koji je napravljen radi para...Dobro, ima i ovaj film svojih kvaliteta, no originalnoj trilogiji, a posebno prvom dijelu ne da nije do koljena, nije mu ni do gležnja.

    Što se tiče usporedbe sa četvrtim dijelom, tu su negdje...Možda će zagriženi fanovi POTC-a malo više dati ovom dijelu zbog kratkih ali slatkih scena sa Orlando Bloomom, a i Kaya je puno bolji ženski lik od Cruzice iz prošlog nastavka...Depp je kao Sparrow dao sve od sebe, humor je ajmo reći solidan, i dakako kraj koji nam ostavlja utisak da će doći još jedan film.

    Ukratko, vrijedno je gledanja, ali ne možemo se oteti dojmu da POTC serijal polako tone...

  • #2
    1 0

    postova:216
    bureq @ 13.6.2017. 22:50

    Sasvim solidan film, puno bolji od proslog. 6,5/10

  • #3
    0 0

    postova:542
    leon123 @ 11.8.2018. 19:44
    Meni je ovaj film uz bok drugom dijelu,film ima svojih mana ali ne razumijem zasto su Johnny Depp i Javier Bardem bili nominirani za zlatnu malinu(razzie).Meni je ovaj film bio kao da stavim mozak na pasu i uzivam. 8.6/10
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala