Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Zašto dama sjedi sama?

1
  • #1
    3 4

    postova:1090
    yuma @ 9.2.2017. 20:03

    Solidan dokumentarac u kojemu žene govore o svojim iskustvima i razmišljanjima u svojim domovima, teretani, prirodi, dok kuhaju, piju kavu, prirodno... Stilom neodoljivo podsjeća na generaciju Y.

    Necenzurirano, iskreno, bez photoshopa;  ženske koje govore su pametne, samosvjesne i zanimljive.

  • #2
    3 2

    postova:130
    krushka @ 9.2.2017. 23:14

    ja sam nakon 5 minuta morala prebacit koliko mi nisu bile pametne ni zanimljive

  • #3
    2 5

    postova:1090
    yuma @ 10.2.2017. 10:08

    Čuj...ja sam donedavno bila true singlica i točno znam kaj pričaju, pričaju istinito i bez cenzure o tome zakaj su same, kako im je dok su same , kako ih okolina doživljava i kako one doživljavaju to što ih okolina pritišće radi godina i očekivanja... Krushka, znači ti smatraš da su njihovi stavovi glupi i dosadni? Ako je tako, baš bi me zanimalo što bi po tvome mišljenju bilo pametno i mudro čuti od žena koje su u tridesetima i četrdesetima odlučile biti bez partnera? Nisam ironična

  • #4
    5 3

    postova:130
    krushka @ 10.2.2017. 21:42

    Premalo sam vidjela da bih baš sad ustrajno tvrdila to što sam rekla u postu gore, ali su mi sve djelovale nekako ofucano. Nije mi jasno kakva osoba ima potrebu pričati o svojoj samoći kao nobl odluci. Samoća je sranje. Svi to znaju. Mene ne mogu farbat. Osim toga, brijem da nikad ne bih tako u kameru pričala o svom samotnjaštvu. Ružno. Cijelom tom njihovom konceptu samoće kamerom je oduzeta posljednja doza gracioznosti. Mislim da su ljudi stvoreni za zajedništvo i podizanje potomstva, a ne za svoje neke ciljeviće. Nisu Nikola Tesla ili Majka Tereza pa da moraju zanemariti svoj intiman život.. i pitam se ima li koja od njih špigl doma..

    Ja sam singl otkad znam za sebe, ali ne smatram to nikakvim herojstvom, emancipacijom ili ne znam kojim još iznašašćem naših, a sad već i nekih bližih prošlih dana.

  • #5
    2 7

    postova:1090
    yuma @ 12.2.2017. 19:34

    Čuj, brijem da su te lajkali oni koji nisu gledali jer one fakat nisu govorile s visoka niti ekskluzivno već upravo jednostavno i bez pompe. Točnije, nisu govorile jednako već slično, s odstupanjem jedne posebne koja je puna sebe , ali i to je znakovito i upotpunjuje sliku.

    Kako to misliš, zašto govore o tome pred kamerama? Pa pobogu, zašto se onda uopće snimaju dokumentarci, redovito o škakljivim temama. Zar si tako kruta da smatraš da se o ovoj temi ne treba javno, ili treba skriti identitet i sramiti se?!?

    Na kraju,  ali ne manje bitno, ti si oduvijek solo, ne sramis se toga i ne hvalis se s time, a ujedno bi htjela imati nekog jer to smatraš smislom postojanja-zajedništvo.  Zašto si onda ti sama? Ili si jako ružna, ili si jako glupa ili si zajebana ili sve to zajedno?? Kako svih ovih godina nisi nasla nekoga,  a stvarno to smatraš jedino normalnim, onda s tobom nekaj nije u redu... Šteta da nisi sudjelovala u dokumentarcu, zanimljiv si slučaj osobito zbog stavova. 

    A pitanje imaju li špigl... kaj je to trebalo značit? Koliko ti godina imaš da pišeš ovakve stvari? Djeluješ mi jaaako frustrirano i ogorčeno. 

  • #6
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 12.2.2017. 19:53

    opaa...nakon duuuuuuugo vremena evo nešto zanimljivo...go girls...

  • #7
    1 3

    postova:1473
    buffalobill @ 12.2.2017. 20:23

    to sto kaze krushka da su "ljudi stvoreni za zajednistvo i podizanje potomstva" je tocno,ALI iz pozicije znanosti jer je to zasad jedini dokazivi smisao zivota,ja recimo smatram da je svaki oblik suzivota nemoguc ali opet zivim u coporu,toplije je jbga, sve drugo je u ovom trenutku cisti SF,a tako ce po svojoj prilici i ostati


  • #8
    5 1

    postova:130
    krushka @ 12.2.2017. 20:55

    Nažalost bearfoot ništa od "mud fighta" jer I rest my case :)

  • #9
    1 4

    postova:1473
    buffalobill @ 12.2.2017. 23:49
    drugim rijecima krushki se omakla jedna Velika istina a da toga nije bila ni svjesna
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala