Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Jason Bourne

1
  • #1
    1 2

    postova:17
    trifrtaljac @ 30.7.2016. 22:32

    Najgori nastavak do sada.

  • #2
    2 2

    postova:6
    draz katalenic dudek @ 6.11.2016. 20:31

    Do sad mi je, manje ili više, Jason Bourne serijal bio OK, nije super, ali gledljiv. Naravno, prvi film je sasvim solidan uradak, a kasniji samo gledljvii, ovaj je čak i negledljiv 

    Ako imate priliku, nađite prvu verziju ovog filma s kraja 1980-ih, mislim da se sastoji od 2 djiela, s Michaelom Yorkom u glavnoj ulozi. I 30 godina nakon snimanja to je vrhunski film. https://en.wikipedia.org/wiki/The_Bourne_Identity_(1988_film)

    5/10

  • #3
    1 0

    postova:4
    flankerb @ 30.11.2016. 21:25

    @draz katalenic dudek

    u toj dvodjelnoj miniseriji (nije film nego miniserija od dvije epizode od po sat i pol) ne glumi Michael York nego Richard Chamberlain (King Solomon's Mines). Ne vjeruj svemu što napišu na wikipediji. Za filmove i serije puno je relevantniji imdb.

    Što se tiče ovog filma, ima i gorih koje neki žestoko brane. Jedini problem je što je ovaj film nepotreban. Nije bilo potrebno vračati samog Jasona Bournea nakon što se u trećem dijelu trilogije povukao. Trebali su nastaviti sa drugim operativcima iz projekta Threadstone/Blackbriar.

  • #4
    0 0

    postova:603
    robertini @ 10.5.2019. 20:15

    nikad još nisam vidio takvo prežvakavanje već viđenog....lost of time!

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala