Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Kapetan Amerika: Građanski rat

1 2
  • #1
    0 1

    postova:101
    xxx333 @ 26.4.2016. 13:03

    Jedva čekam

  • #2
    1 4

    postova:277
    marlonbrando @ 27.4.2016. 13:15

    Po mojim predviđanjima, ovo bi trebao biti stripovski spektakl godine!

  • #3
    0 3

    postova:101
    xxx333 @ 27.4.2016. 20:15

    Slažem se. Mislim kako će ovaj film nadmašiti Batmana i Supermana.

  • #4
    2 0

    postova:507
    pandaboy @ 27.4.2016. 20:26

    @joker12 Kakvi su ti dojmovi o filmu? Vidim da si ga ti već gledao. Ja nažalost moram pričekati još da dođe kod nas u kina :/

  • #5
    2 5

    postova:277
    marlonbrando @ 28.4.2016. 20:30

    Prve reakcije su genijalne, i na metascoreu i na rotten tomatoes. Marvel rules!

  • #6
    1 2

    postova:101
    xxx333 @ 30.4.2016. 14:38

    Jedva čekam ovo gledat u kinu. Svi su oduševljeni filmom a kako sam ja ogroman fan MCU sigurno ću i ja biti oduševljen.

  • #7
    2 2

    postova:101
    xxx333 @ 5.5.2016. 22:47

    Sutra idem gledat ovo. TOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • #8
    2 4

    postova:101
    xxx333 @ 7.5.2016. 14:02

    Film je odličan

  • #9
    4 3

    postova:1
    unity09 @ 8.5.2016. 23:33

    Ko veliki fan stripova i filmova snimljenih na tu temu, ova cijela godina kao da je stvorena za mene. Vec smo vidjeli odlicnog Deadpoola i pomalo razocaravajuceg Batman v Superman,a jos nas ocekuju X-Men Apocalypse, Suicide Squad, Doctor Strange...Nakon odgledanog Civil War-a, mislim da ovi ostali imaju poprilicno tezak zadatak.

    Od pocetka je bilo najavljivano da ovaj film nece biti doslovna prica iz stripa (sto bi bilo i nelogicno, buduci da se u stripu provodi registracija superjunaka i njihovih tajnih identiteta, a u MCU oni i nisu toliko tajni), vec da ce ovo biti prvo i osnovno nastavak Winter Soldiera, koji je po mom misljenju mozda i najbolji dio Marvelovog univerzuma do sada. Film to i jest, ali ne mozemo ga bas nazvati Capovom solo avanturom zato sto ovaj film to i nije.

    Film okuplja gotovo sve poznate Avengere ( izuzev Thora i Hulka) i upoznaje nas sa par novih likova te je odlicno pitanje kako sve to ukomponirati u jedan film, a da on zbog toga ne gubi na kvaliteti. Srecom, braca Russo jos jednom pokazuju zasto su trenutno najbolji za Marvel te nam donose film koji ne samo da sve te likove stavlja u logicnu pricu, vec svaki od njih ima dovoljno prostora da se iskaze na neki sebi jedinstven nacin, a da se gledatelj ne odvaja previse od centralne price. Okosnica jesu Cap i Bucky, ali element Civil Wara ima znantno veci utjecaj na MCU nego oni sami, sto je i logicno.

    Znaci, prica funkcionira, a sto se tice glume, vecina likova koje gledamo reprizira svoju ulogu po n-ti put i vec su toliko 'ufurani' da nema potrebe da se o njima previse govori, jer su kao takvi savrseni u filmu. Od novih likova najvise se istace Black Panther, maestralno utjelovljen od strane Chadwick Bosemana te ce, vjerujem, brzo postati novi omiljeni lik medu fanovima te je stvarno odlican dodatak univerzumu. E sad, dio filma koji su vjerujem svi cekali je uvod Spider-Mana u MCU i kako on stoji u usporedbi s proslim inkarnacijama. Buduci da je on moj omiljeni lik, mogu reci da smo dobili mozda najbolju verziju Spider-Mana dosad. Ne pojavljuje se u filmu dulje od nekih pola sata, ali za ocekivati je buduci da druge godine izlazi njegov solo film. Tom Holland savrseno se uklopio u ulogu i docarao kako bi jedan 16-ogodisnjak reagirao da se nade u bitci sa Avengersima.

    Glazba u filmu funkcionira solidno u scenama u kojima se nalazi, ali nije da ce se naci na listi nominiranih za Oscar. Od svih tema, mozda jedna mi je ostala urezana u pamcenje, ali, sve u svemu, glazba je ok.

    Jedini minus koji mogu dati filmu je pomalo oduzen ulazak u film te koji klasicni Marvel klisej tu i tamo, ali sve u svemu, dobili smo mozda i najbolji Marvel film do sad, a to ne govorim kao Marvel fanboy, vec kao obozavatelj filmova opcenito.

    10/10

  • #10
    4 3

    postova:277
    marlonbrando @ 9.5.2016. 14:41

    Na ovom forumu ima nekoliko ljudi koji ne mogu podnijeti Marvel i općenito stripovske filmove, pa samo lupaju minuse na svaki komentar koji imalo pohvali takav film.

    Njihove glavice shvatiti da se danas rade zaista sjajni filmovi na temu stripovskog predloška i žalosno je što su zarobljeni unutar svojih kratkodometnih vidika.

    @unity09, odličan komentar na film!

  • #11
    3 3

    postova:507
    pandaboy @ 9.5.2016. 19:19

    Trenutno je dobro vrijeme za fanove stripova zbog velikog broja filmskih adaptacija. No, s time su fanboy društva postala glasnija oko svojih prepiranja čija "strana" i heroj su bolji. Naravno, ono što fanboy izabere je uvijek naj i imuno na bilo kakvo kritičko mišljenje, a tuđi izbor je uvijek precijenjen i prehvaljen. 

    Uvijek je bilo mržnje prema onome što se smatralo popularnim, no sada s navalom stripovskih filmova, koji su praktički sad i podžanr, fanboy pljuvanja i hvaljenja su postala samo gora i šire se kao kuga kroz silne komentare i (dis)likeove. Mislim, zašto uložiti taj isti trud i pokazivati jednaku podršku/protest u nečemu što je actually i važno? ...pa zato jer Batman je Batman jer je on Batman, a sljedeći Spiderman reboot je iza ugla jer ga nije bilo već par godina i ništa više nije bitno ofc.

    U početku sam bio oduševljen idejom svih tih filmova premda mi se samo par njih zaista i svidjelo, no sada sam već zasićen njihovom formulom, pripremama za sljedeće filmove i franšizu umjesto da rade dobar film. :/

  • #12
    0 4

    postova:101
    xxx333 @ 9.5.2016. 20:05

    @marlonbrando Istina. Ja na ovom komentaru ''film je odličan'' imam tri dislikeova i samo dva likea xD

  • #13
    2 1

    postova:507
    pandaboy @ 9.5.2016. 20:34

    @xxx333 a koliko si trebao dobiti? :P

  • #14
    1 2

    postova:101
    xxx333 @ 10.5.2016. 10:18

    100 likeova jer je film odličan

  • #15
    3 0

    postova:20
    butch @ 12.5.2016. 10:43

    nezasluzena ocjena 8,5 na imdb-u, malo je previsoka.  film je dosta dobar, zabavan, no međutim na trenutke i dosadan sto mi se prvi put dogodilo s marvelom filmom - povremena dosada.  dosta isfuran nacin prikaza filma, kao da se pojavila zasicenost no eto, izvlaci ga sto imamo jako dobar uvod u novog spidermana i black panthera. vision kao lik mi se nikako ne uklapa medu ovu ekipu i ne svida mi se sto su prakticki istu foru popusili kao i u prvim avengersima - medusobna svada kako bi netko u pozadini to iskoristio... sve u svemu, solidan i zabavan film, realna ocjena bi bila 7/10.

    i da,najvaznija stvar...moram popljuvati cinestar sto se tice vise stvari;  kokice,klasika...godinama nisu dobre, sad su vec i neslane poceli prodavati. cola nije cola nego mineralna...na takve stvari smo se odavno navikli, ali zasto, ZASTO mora raditi grijanje 2 i pol sata za vrijeme trajanja filma a vani je 15ak stupnjeva!!  pola ekipe izlazi iz dvorane ko da su trening odradili,a ne pogledali film. teski idioti u tom cinestaru!!

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala