Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Saulov sin

1
  • #1
    0 5

    postova:57
    clauden @ 17.4.2016. 21:41

    Ima li gluplji film na temu koncologora? Ima. Ona komedija Roberta Benignija.

  • #2
    1 0

    postova:392
    samuraj @ 25.4.2016. 20:48

    Tipičan moderni Europski film koji u nedostatku dobre priče forsira nepotreban stilski izričaj, u ovom slučaju krupne kadrove s leđa. Većinom nezanimljiv film, kojeg donekle spašava što ne traje dugo,te to što je gluma dobra, pa ipak nije toliko ultra naporan kao neki. Onima koji vole modernu Europsku kinematografiju vjerojatno će se svidjeti, meni ne. Što se tiče dobivenog oscara za strani film, nemogu a da ne mislim da je to iz čisto političkih razloga, s obzirom na današnje stanje u Mađarskoj.

  • #3
    1 3

    postova:57
    clauden @ 25.4.2016. 21:45

    Film je totalno razočarenje, a Oscar je namješten. Soroševa kontra mađarskom putu u nezavisnost od strane svjetskih lihvara. Specijakni rat kojeg gospodari svijeta vode protiv Orbana ne birajuči sredstva vršeći pritisak i stigmatizirajući ga kao nedemokrata, fašista, rasista i pa čak i po potrebi antisemita samo kako bi se izvršio pritisak na Orbana da dozvoli porobljavanje i zatiranje Mađarske nacije od strane NWO ekipe u svrhu stvaranja United States of Europe bezlične amorfne tvorevine građana ispranih mozgova neoliberalnom ideologijom i političkom korektnošču, a sve s ciljem stvaranja (porobljavanja) svih EU nacija u jednu "naciju" za račun jedne svjetske vlade kojoj bi na čelu bio - Soroš! Dobra poanta Saky, film je čisti propagandni pamflet, nikad nisam gledao gori, a razvikaniji uradak.

  • #4
    1 1

    postova:392
    samuraj @ 25.4.2016. 23:14

    Nažalost, ali u pravu si. Jadno je kad neki film pokupi slavu i pohvale samo na račun politike koju zastupaju mediji i kvazi umjetnička elita.

    Prije nego što sam ga pogledao pročitao sam članak o njemu na nekakvom portalu i odmah su već u uvodu uspoređivali današnju Mađarsku sa nacističkom Njemačkom, a izbjegličke kampove sa konclogorima. Tad mi je odmah postalo jasno da će dobit oscara, a da je film kao film zapravo slab ili prosječan. Na kraju je ispalo ovo prvo, kao i u većini filmova koji kao promiču neke humane vrijednosti, a zapravo samo ciljaju na nagrade.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala