Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Knjiga o džungli

1
  • #1
    1 2

    postova:147
    mandrak @ 15.3.2016. 15:37

    ... jedva čekam ... ko klincu mi je to bio jedna od najdražih knjiga a i crtića ..... nemre bit loše ... :) .... ma o'ma 10 .... Cool

  • #2
    0 1

    postova:104
    filmofil2004 @ 15.3.2016. 23:35

    Plašim se da će kao i mnogi noviji sf biti estetski savršen ali prazan i nepotreban.

  • #3
    0 1

    postova:147
    mandrak @ 16.3.2016. 9:47
    ... da toga je i mene strah ... pokušavam se prešaltat pa se divim efektima .... kak bi Oliver otpjevao "lijepa bez duše" ....
  • #4
    1 1

    postova:34
    dario zoric @ 21.4.2016. 3:56

    ljepo snimljen ali toe to.Nebi mogao dat vise ovom filmu ocijenu od 7. zanimljiva komunikacija zivotinja i prikaz u filmu kao njih, ali nemogu progutat to da se moze uc i nekom se sad da se toliko svidi lik ili mladi junak ovog filma. shere khan kao tigar digao je film on je vise od mladog junaka,jer sher khan dize ovaj film

  • #5
    0 1

    postova:2527
    bearfoot @ 30.4.2016. 9:19

    CGI animacija je očigledno napredovala, u filmu je nešto bolja od one, npr u spotu coldplay-a s čimpanzama, ali daleko je to od savršenstva, a najviše upada u oči nedostatak emocija u izražaju takvih animiranih likova, ne samo u fizionomiji, već i u pokretu, gestikulaciji...najprirodnije je odrađen Lui...ravnodušno sam odgledao film bez posebnih uzbuđenja i napetosti pa ni zabave...crtana verzija iz '67 superiorna je u svakom pogledu...

  • #6
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 3.1.2017. 23:58

    Meni je ovo odličan filmić koji je oživio crtane junake. Uživali smo gledajući ga svi redom od najmlađih koji su prvi puta uopće gledali ovaj film, do nas starijih koji smo već pogledali nekoliko verzija na ovu temu. Priče o tome da emocije životinja CGI nisu realne, o čemu vi to pričate uopće ?

    Tražiti realno u ovom bezvremesnkom klasiku u novom ruhu, po meni nema smisla.

    Ovo je odlična zabava za cijelu obitelj.

  • #7
    1 0

    postova:28
    pasanac @ 3.1.2021. 23:02
    Prekrasan, dirljiv, zabavan, duhovit, vrhunska muzika. Svi sastojci besprijekorni i odlično uklopljeni. Sve pohvale režiseru.
  • #8
    2 0

    postova:1
    rjabek @ 4.1.2021. 22:05
    Odlican film
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala